lekarz Małgorzata Radkowska

Pulmonolog, Pediatra, Alergolog

leczę się u pani doktor piąty rok ,super kontakt i pełny profesjonalizm, kompetentna ,z uwagą i cierpliwością traktuje pacjenta,wyjątkowo i niespotykanie uprzejma i miła ,zdecydowanie polecam

Serdecznie polecam Panią Radkowską! Jest to osoba bardzo miła, cierpliwa, tłumacząca wszystko z należytą starannością. Czułam się nie jak u lekarza, ale jak u dobrej znajomej. Rozpoczęłam niedawno leczenie i na pewno tutaj zostanę.

Witam mam dziecko z atopowym zapaleniem skóry chodziłam do Pani doktor i nie do końca zgadzam się z opiniami tutaj wystawionymi długo prosiłam o testy alergiczne a poza tym przez 2 lataPani doktor nie kazała zrobić żadnych badań z krwi proponuje Pani Doktor odwiedzenie strony Halo Atopia albo Fundacji Alabaster i posłuchania innych lekarzy jak powinno się leczyć Atopię .

Na temat Pani Doktor moznaby bylo pisac i pisac powiem tak mam dwoje dzieci ktore leczy od lat Pani Doktor i nie zamienilabym jej na innego lekarza ! tak kompetentnej,madrej, cieplej,milej osoby nigdzie nie znajdziecie wiedza ogromna a przy tym tyle ciepla,ze az chce sie isc do tego lekarza. Nie zbywa ludzi szuka przyczyny choroby daje na badania i trafia w dziesiatke z diagnoza. Jest to lekarz z powolania i taki sam jest jak idzie sie prywatnie czy panstwowo pieniadze nie sa najwazniejsze dla Pani Doktor priorytetem jest pacjent. JEZELI CHCA PANSTWO WSPANIALEGO LEKARZA SZCZERZE POLECAM!

Nie miałam ze swoim dzieckiem dużych problemów zdrowotnych ale kiedy raz z polecenia trafiłam do Pani doktor została naszym pediatrą do chwili obecnej. Jest to osoba o wysokiek kulturze osobistej, bardzo kompetentna, której wiedza nie zatrzymała się na etapie studiów.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Szczecin"?

Consilius
73-110 Stargard Szczeciński