dr Małgorzata Remlein

Psycholog

Bardzo się cieszę , że istnieje taka strona gdzie mogę się podzielić swoimi spostrzeżeniami i polecić dobrą specjalistkę. Na pierwszym spotkaniu już wiedziałem i widziałem , że PaniPsycholog, to osoba która mi pomoże. Słucha i rozumie z czym mam problemy. Zrozumiałem, że i ja mam prawo do życia i szczęścia niezależnie od tego kogo kochan i jak kocham , ten ko tego nie rozumie, nie akceptuje to jego problem , a nie mój. Serdecznie dziękuję za profesjonalne podejście i BARDZO WSZYSTKIM POLECAM . Gabinet przyjazny rozmowom LGB.

Pani psycholog bardzo kontaktowa. Rozmowa prowadzona bezpośrednio bez podtekstów i mądrowania, bez dystansu. Nie unika trudnych pytań i nie zbywa, wyjaśnia co i jak sie dzieje, dlaczego oraz jak można temu zaradzić, co można zrobić i jak to się leczy. Potrafi wysłuchać, w gabinecie jest miła atmosfera. Życzliwa, rzeczowa, nie taka co to patrzy tylko na zegarek, a przy tym miła i punktualna - za to duży plus. Wymarzony psycholog, mało jest takich. Polecam gabinet i pania psycholog.

Byłem na kilkunastu wizytach i to pomogło. Trudno mi było się wybrać do psychologa, bo w zasadzie mój problem to był bardziej seksuologiczny. No ale wyszukałem w internecie w zasadzie przez przypadek panią Małgosię, bo też zajmuje się działką seksuologiczną. A ja miałem problemy z erekcją. Nagle posypało mi się trochę spraw w życiu w zeszłym roku (kryzys w mojej firmie i takie tam zawodowe tematy) no i w sprawach łóżkowych zacząłem też szwankować. Z żoną doszliśmy do wniosku, że najpierw pójdę ja sam, a później zobaczymy jakie będą zalecenia. Na pierwszej wizycie było mi strasznie trudno kobiecie i to w dodatku psychologowi mówić, że nie mogę, a chcę i że w pewnym momencie stosunku erekcja zanika nagle. Teraz z perspektywy to nie wiem czego się bałem. Na wizytach super, bez skrępowania mogłem mówić co mi jest. W ogóle nie czułem wstydu i nie czułem się oceniany. Pod koniec pierwszej wizyty pani psycholog postawiła diagnozę, że to typowe objawy psychogenne mojej dolegliwości. Na drugiej wizycie ustaliliśmy cel jaki chcę osiągnąć na terapii. Nigdy nie przypuszczałem, że myślenie tak może wpływać na możliwości faceta w łóżku. Po kilku wizytach było już lepiej, ale zdarzały się jeszcze takie zbliżenia, które mnie nie do końca satysfakcjonowały. Teraz już zakończyłem terapię, ale wizyt i rozmów z panią Małgosią mi brakuje, bo na każdej wizycie dowiadywałem się o sobie czegoś nowego. Podczas wizyt nigdy nie czułem skrępowania co w tematach wrażliwych dla faceta naprawdę jest ważne, można z nią naprawdę porozmawiać na wszystkie tematy. Czułem się jakbym rozmawiał z życzliwym człowiekiem, który ma fachową wiedzę i potrafi pomóc. Ciągle się zastanawiam jak ta kobieta to robi, że zna te wszystkie mechanizmy i wie co myśli facet i co kobieta. Mogę powiedzieć, że w zasadzie dzięki temu mojemu problemowi, który mnie dotknął w zeszłym roku teraz jestem w lepszym związku, bo ja przy okazji terapii zacząłem rozumieć moją żonę, poznawać psychikę kobiet. Też bardzo pomogło, że nauczyłem się rozmawiać z moją żoną, w ogóle stałem się taki bardziej otwarty na nią. Zmiana komunikacji w związku polepszyła bliskość i psychiczną i fizyczną między nami. Polecam Panią psycholog.

Miałam przyjemność chodzić do pani małgosi na wizyty. Trafiłam do niej bo nie mogłam pozbierać się po rozwodzie z mężem. Terapia pomogła, bo odblokowywała stłumione żale, złość, gniew, wstyd i frustrację za stracone lata z człowiekiem, który mnie nie szanował. Musiałam zmierzyć się też z rolą ofiary, w której tkwiłam od początku mojego małżeństwa. I to chyba było najtrudniejsze, bo zaczepiało tak naprawdę o moje dzieciństwo i relację z matką. Po każdej wizycie miałam mobilizację do działania i "power". Przeżywałam każde spotkanie z nią, a nasze rozmowy dawały do myślenia. Ani razu nie poczułam, że wizyta była "odklepana"; zawsze dawała z siebie 100 %. Czułam, że jestem ważna jako człowiek, a nie kolejny pacjent. Zastanawiałam się czasem jak ona to robi, że nigdy nie ma gorszego dnia, takie zawsze profesjonalne podejście. Osoba warta polecenia, to fachowiec od psychiki ludzkiej i relacji w każdym calu. Dziękuję, polecam, bo terapia dodała mi wiatru w żagle.

Świetny fachowiec od psychiki ludzkiej, profesjonalistka, a przy tym niezwykle ciekawa osoba. Pomogła mi w najtrudniejszych chwilach po stracie bliskiej mi osoby za co serdecznie dziękuje! Polecam z całego SERCA! Grażyna.