dr Małgorzata Remlein

Psycholog

Konkretna, rzeczowa psycholog. potrafi naswietlić problem w taki sposób, że wraca nadzieja na lepsze. Jedyny żal, że tak długo zwlekaliśmy z pójściem po pomoc. Niepotrzebne odwlekanie i problemy w małżeństwie rosły. Ufamy, że teraz już będzie dobrze. Kasia i Robert.

Pani psycholog potrafiła nawiązać ze mną kontakt co nie jest łatwe w moim przypadku. Nie wiem jak to sie udało ale spowodowała że otworzyłem się i mogłem z nią rozmawiać o swoich problemach na "luzie". Miałem wielkie opory aby w ogóle pójść do psychologa. Po 6 wizytach jakie odbyłem u niej nastąpiła poprawa w komforcie mojego życia osobistego. Pokazywała mi moje życie jakby w lustrze poznałem mechanizmy według jakich działam w moim życiu i moje problemy umiem już sam rozwiązywać. Widac ze zna sie na tym co robi, Polecam jak najbardziej!!!

Możemy powiedzieć że pani psycholog nam pomogła. Poprawa nie przyszła od razu na początku nierealistycznie zakładaliśmy że jedno spotkanie sprawę załatwi. Problemy narastały latami w naszym związku spowodowały że daliśmy sobie ostatnią szansę. Chodziliśmy na terapię pary. Bez problemu mogliśmy rozmawiac na tematy seksu bo to też był zapalnik w naszym związku. Pani Małgosia daje poczucie bezpieczeństwa i wiarę że można pokonać problemy. Nie obiecuje cudów ale celnymi uwagami sprawia ze zaczyna się inaczej patrzeć na to co do tej pory przeszkadzało w partnerze. Polecamy Sz i K.

znalazłem kontakt w necie i poszedłem do tej pani psycholog. nie wiem jak to się stało ale już na pierwszej wizycie wyzwoliła we mnie nadzieje ze mam szanse na wyzdrowienie. teraz wiem że chodzenie do psychologa to nie tylko gadanie a tak myslałem na początku. terapia wymaga zaangażowania ale te metody krok po kroku przynoszą pożądany efekt dzięki temu można odnaleźć się w rzeczywistości i spojrzeć na swoje problemy z dystansem. po sobie teraz widzę choc na poczatku podchodziłem do tego z dystansem taka psychoterapia coś daje.szkoda ze tak długo zwlekałem i wmawianiałem sobie że sam sobie poradzę. a to prowadzi do błędnego koła z którego coraz trudniej się wydostać. byłem wcześniej u psychiatrow. brałem leki na lęki na końcu coraz silniejsze. załamywałem już ręce bo nic nie przynosiło efektu. terapia mnie zmieniła. jak najbardziej polecam :) Kamil W.

Pani Małgosia to naprawdę bardzo dobry psycholog, po kilku spotkaniach odkryłam,że główną przyczyną moich dotychczasowych problemów w kontaktach społecznych był brak asertywności i powiązane z tym niekontrolowane wybuchy gniewu. Pani Małgosia w trakcie spotkań pokazała mi w jaki sposób wyrażąć swoje pragnienia i odczucia, stawiać w sposób właściwy granice z jednoczesnym poszanowaniem praw innych osób. Gorąco polecam panią psycholog Magdalena

Gorąco polecam panią psycholog
Magdalena

Chodze od jakiegoś czasu do pani psycholog na psychoterterapie i to mi pomaga. Zaczynałam terapie z wieloma problemami (zdrada męża, jego kłamstwa, awantury w domu, moja bulimia i moje niskie poczucie wałasnej wartości) i byłam w takim stanie ze juz nie widziałam nadziei na zmiane. Podczas wizyt odnalazlam swiatlo w tunelu i chec do zawalczenia o siebie i o swoja przyszlosc. Pani psycholog widać że zna się na swojej pracy i co dla mnie bardzo ważne jest dyskretna! Zdecydowanie jest to psycholog dla osób, które chcą coś zmienić w swoim ...

Pani psycholog widać że zna się na swojej pracy i co dla mnie bardzo ważne jest dyskretna! Zdecydowanie jest to psycholog dla osób, które chcą coś zmienić w swoim życiu. Polecam. Magdalena.

Trafiłem do pani psycholog, kiedy moja żona zagroziła mi rozwodem bo nie mogła ze mną wytrzymać ze względu na moją zazdrość. Na pierwszym spotkaniu ani na drugim wcale nie było łatwo opowiadać o sobie i o swoim życiu. Nie obiecuje cudów ale celnymi uwagami sprawia ze zacząłem inaczej patrzeć na to co do tej pory przeszkadzało i powodowało awantury z żoną. Polecam bo pomogło. K.M.

Prawdę mówiąc nigdy nie myślałem że kiedykolwiek będę musiał szukać pomocy u psychologa. Panią psycholog poleciła mi znajoma. Spotkania pomogły mi i zacząłem w końcu panować nad swoją złością i nad swoim życiem. Polecam panią Małgorzatę jak najbardziej.

Polecam panią Małgorzatę jak najbardziej.

Pani Małgorzata jest bardzo dobrym specjalistą. Od jakiegos czasu borykałem sie ze swoja niesmiałością, to przeszkadzało mi w nawiązaniu jakichś normalnych relacji z kobietami. Dzięki spotkaniom z p. Psycholog zaczynam rozumieć dlaczego tak sie zachowywałem dotychczas, wiem tez jak mogę sobie radzić z moimi obawami. Powoli i systematycznie osmielam sie wobec kobiet i znow zaczynam wierzyć w siebie. Coraz lepiej mi ze sobą samym.. Jeszcze raz dziękuję i polecam innym

Jeszcze raz dziękuję i polecam innym

Wizyty u pani psycholog w pewien sposób postawiły mnie na nogi, pozwoliły spojrzeć z innej strony na moje problemy, dały nadzieję że wreszcie wyleczę się z nerwicy lękowej, z którą borykałem się ponad 10 lat. Leczyłem się wcześniej u kilku psychiatrów, co rusz zmieniając leki. Pani Psycholog obudziła we mnie wolę "walki" o własne życie bez lęku, normalne życie i motywacją do działania. Cenię ją za zaangażowanie, które wkłada w swoją pracę. Psychoterapia przebiegała w pełnej akceptacji mojej osoby atmosferze, czułem że nikt się ze mnie nie wyśmiewa, że mogę ...

i motywacją do działania. Cenię ją za zaangażowanie, które wkłada w swoją pracę. Psychoterapia przebiegała w pełnej akceptacji mojej osoby atmosferze, czułem że nikt się ze mnie nie wyśmiewa, że mogę zadać każde pytanie i dostanę na nie odpowiedź.
Polecam jak najbardziej.