Fajny dentysta z dużą praktyką. Sprawnie leczy zęby, nawet te w bardzo złym stanie. Odratował mi dwa zęby, które były już spisane na straty. Leczy delikatnie, przez co nie boli. Przyzwoite ceny. Polecam!

Doktor godny polecenia. Jeżdżę do Niego od wielu lat i nigdy mnie nie zawiódł. Jest dobrym fachowcem, cechuje Go cierpliwość i indywidualne podejście do pacjenta, dzięki czemu człowiek przestaje się bać. Rozwiązuje bardzo trudne problemy stomatologiczne. Ma rewelacyjne podejście również do dzieci.

Kulturalny, cierpliwy i KOMPETENTNY lekarz. Dzięki Jego ciężkiej pracy mam teraz uśmiech gwiazdy filmowej.Dziękuję

Bardzo polecam tego stomatologa,jezdziłam z córką czteroletnią po dentystach i odsyłano mnie od jednego do drugiego ponieważ żaden nie chciał się podjąć leczenia bo dziecko wpadało w histerie.

Lekarz uprzejmy, miły przez co nie wchodzi się do gabinetu ze strachem. Bardzo dobry w tym co robi

Wciąż poszukujesz "Stomatolog dziecięcy Dąbrowa Górnicza"?

Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog
NZOZ "Happy Dent" Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
www.happydent1.pl ul. Krakowska 47
Radomsko
Zakład Opieki Zdrowotnej "ELMADENT" s. c.
Szpitalna 14
41-300 Dąbrowa Górnicza