Filtruj terminy

Chirurg stomatolog, Protetyk

Rejonowe Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu
ul. Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Widziałam na FB co Pani dr wyczynia z nawet bardzo zniszczonymi zębami albo i bezzębiem i zdecydowałam się wysłać tam mamę :) To był mądry wybór, bo rodzicielka przechodzi właśnie metamorfozę nie tylko związaną z wyglądem, zębami, ale i widzę, że coś w środku drgnęło :) Wydaje się być bardziej doładowana energią, żywsza. Liczę na to, że kiedy już skończymy leczenie ten nastrój mamie nei przejdzie i będzie zgarniać same ...
Opinia dodana przez: zagłębianka

Marcin Branny

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Średnia 15/4
Sosnowiec

Bardzo dobry stomatolog, śmiem twierdzić że najlepszy na jakiego trafiłem a trochę ich było.
Miły, cierpliwy i stara się robić z wyczuciem tak aby nie bolało, a na dodatek ceny jak na takiego fachowca nie są spore!
Gorąco Polecam!

Danuta Ilczuk

Chirurg stomatolog, Protetyk

Lenartowicza 108
Sosnowiec

Dla mnie i mojej rodziny, w tym 2,5 latki Pani Dr jest fenomenalna. Genialne podejście do dzieci. Odwraca uwagę od leczenia i bach już wyleczony ząbek u mojej córki. A córa jeszcze po wyjściu z gabinetu chichrała się jak to Pani Dr zrobiła kogucika z rękawiczki.
Mój Mąż zawsze się bał leczenia, tak że cały fotel był mokry. Natomiast Pani Dr przekonała go że nie za każdym razem trzeba ...
Opinia dodana przez: Anna

Agata Wyczałkowska-Łatacha

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Czeladzka 58

Jestem wiekowo + 50,wiele wizyt mam na koncie- bolesnych i nie
bolesnych.Według moich kilkuletnich kontaktów z tą Panią uważam że jest to przykład dentystki która leczy fachowo i z wielką
kulturą zarówno tych prywatnych jak i tych na fundusz .

obecnie to rzadki przypadek.

lek. dent. Anna Jankiewicz-Kotarska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Denti-Med
Ostrogórska 19E
Sosnowiec

Polecam p. Annę Jankiewicz-Kotarską i ogólnie gabinet Denti-Med na Ostrogórskiej. p. doktor uratowała mi zęba, którego inny lekarze nie chcieli się podjąć bo jak to mówili - nie da się. Do tego wszystko wytłumaczy, wyjaśni i w jasny sposób przekaże. Ceny również uważam za atrakcyjne na tle konkurencji.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Teresa Glińska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Przychodnia Rejonowa nr 16
Sobieskiego 29
41-200 Sosnowiec

Polecam gorąco. Bardzo miła atmosfera!!!

Stomatolodzy dziecięcy w Sosnowcu