lekarz Marcin Gdaniec

Lekarz o bardzo profesjonalnym podejściu do pacjentki. Dokładnie i rzetelnie przeprowadza badania. Rzeczowo ale z wyczuciem tłumaczy stan wszelkie kwestie zdrowotne. Nie spieszy się. Jest bardzo taktowny, kulturalny, nie stwarza dystansu ale też nie zanadto się spoufala. Od kilku miesięcy prowadzę ciążę u tego lekarza, a wcześniej też byłam na kilku wizytach i ogromnie polecam.

Super lekarz. Duża wiedza medyczna, empatia, super podejście do pacjentek, poświęca dużo uwagi, zainteresowania , wszystko tłumaczy, wykazuje się starannością i dbałością o każdy szczegół, właściwy człowiek na właściwym miejscu, duża wiedza medyczna, inni mogą się od niego uczyć tego, jak powinien zachowywać się lekarz. To człowiek z klasą o dużej kulturze osobistej.

Rodziłam w szpitalu w sztumie i na prawde dr Gdańca oceniam na duuuuży plus. Stwarza miła atmosferę i poświęca wystarczająco czasu pacjentkom w porównaniu z innymi lekarzami. I gdyby nie fakt że do trójmiasta gdzie przyjmuje mam stosunkowo daleko to właśnie u niego prowadziłabym całą ciążę

Bardzo dobry lekarz,dobre podejście do pacjenta,odpowie na wszystkie pytania,uprzejmy,szybka reakcja w razie problemu.Serdecznie polecam.

Lekarz godny polecenia, miły, kompetentny, uprzejmy. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Sztum"?

Barbara Burny

Indywidualna Specjalistyczna Prktyka Lekarska