lekarz Marcin Gdaniec

Lekarz godny polecenia, miły, kompetentny, uprzejmy. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje. Polecam!

polecam wszystkim ciężarnym wizyty drogie ale naprawdę warto skorzystać. bardzo dobrze bada i utrzymuje miłą atmosferę podczas badania.

Doktor Gdaniec uratował mojego synka podejmując szybką decyzję o cięciu cesarkim, gdy maluszek miał zaburzenia tętna, a ja nadciśnienie.Okazało się, że był owinięty pępowiną, więc mogło się skończyć różnie. Wszysko poszło sprawnie i profesjonalnie.Byłam świadoma podczas cięcia, a doktor uspakajał, że wszystko jest ok. Polecam doktora.

ten lekarz jest wporzadku naprawde polecam tego lekarza takich lekarzy prawie juz niema

Nigdy nie natrafilam na tak rzetelnego lekarza z powołaniem!dokladny ,poswieca duzo czasu, tlumaczy,pyta szczegolowo o stan zdrowia poprostu pomaga TYLKO DZIEKI NIEMU wiem co mi dolega wyslal mni na badania i nie zbyl jak inni!dziekuje Bogu, ze sa jeszcze tacy lekarze na ziemii!!!

Bardzo miły, sympatyczny, uprzejmy i przede wszystkim kompetentny. Rodziłam w szpitalu w Sztumie i jestem bardzo zadowolona, że akurat on miał dyżur. Przyjmował mnie inny lekarz, dr S...., który chyba pominął się z powołaniem. A doktora Gdańca będę do końca życia wspominać i dziękować, że podjął szybką decyzję.

rewelacyjny, opinia dotyczy pobytu w szpitalu, byłam pozytywnie zdziwiona jego zaangażowaniem, badania zlecone kompleksowo, sporo zaleceń i tłumaczenia przyczyn schorzenia, polecam każdemu!

dobry lekarz ale nie wszystko chetnie t;lumaczy byc moze jest to spowodowane tym ze ma duzo pacjentek ale powinien wziasc pod uwage by poswiecac duzo wiecej czasu pacjentkom.

dobry lekarz ale nie wszystko chetnie t;lumaczy byc moze jest to

Bardzo polecam doktora Gdańca. Wykazuje duzo cierpliwości i dociekliwości w leczeniu. Jest bardzo uprzejmy i taktowny. Polecam wszystkim pacjentkom!!!

Polecam wszystkim pacjentkom!!!

bardzo dobry lekarz nie tak jak inni takich powinno być więcej