lekarz Marcin Gdaniec

lekarz ,który wypełnia obowiązki z powołaniem:)

lekarz ,który wypełnia obowiązki z powołaniem:)

Wspaniały lekarz,cudowny człowiek,podszedł w moim przzypadku kompleksowo nie bałam się przyznać że szukałam pomocy u innych lekarzy.żadko spotykane zaangarzowanie ,przywraa wiarę w lekarzy,którzy są z powołania lekarzami.Bardzo dziękuję za pomoc .

Moim zdaniem dr Gdaniec to idealny lekarz, najlepszy na sztumskim oddziale

Moim zdaniem dr Gdaniec to idealny lekarz, najlepszy na sztumskim oddziale

Wspaniały CZŁOWIEK i LEKARZ. Byłam po raz pierwszy pacjentką oddziału położniczego i szpitala w sztumie. Jechałam tam po pomoc.Trafiłam na dyżur dr Gdańca. Niestety nie było szans na to żeby mój przypadek zakończył się pomyślnie. Doktor bardzo się interesował moim stanem po cc, załatwił pomoc psychologiczną... Oby został jak najdłużej w Szpitalu w Sztumie. Natomiast inny lekarz na tym oddziale(najważniejszy!!!) powinien się zastanowić czy nie minął się z powołaniem.

Wspaniały lekarz, poświęca pacjentkom duzo czasu, najsympatyczniejszy lekarz na oddziale w sztumskim szpitalu. Może ktoś się orientuje, czy doktor ma jakiś prywatny gabinet lub czy przyjmuje w przychodni?

100% profesjonalizmu 100% czlowieczenstwa!idealny lekarz

100% profesjonalizmu 100% czlowieczenstwa!idealny lekarz

mily,sympatyczny,wzbudza zaufanie.Poswieca pacjentowi duzo czasu,nie zbywa pacjentki tak jak robia to inni ginekolodzy ze Sztumu.Super lekarz,napewno zna sie na rzeczy,goraco go polecam.Niedługo sie wybieram do niego i nie wyobrazam sobie ze mogłabym isc do innego ginekologa.

Bardzo sympatyczny lekarz, dobry specjalista. Odbierał mój pierwszy poród,wykazuje duże zainteresowanie pacjentem.

Bardzo uprzejmy, kompetentny, każdą pacjentkę traktuje indywidualnie.

Bardzo uprzejmy, kompetentny, każdą pacjentkę traktuje indywidualnie.

Super lekarz! Bardzo troskliwy, ciepły, sympatyczny. Sprawdza pacjentki szerokim wywiadem jeśli chodzi o chorobę. Nie zbywa, nie spieszy się. No poprostu jakiś "inny" niż wszyscy. P O L E C A M.