lekarz Marcin Hornung

3,7
3,6
3,6
3,5

Nie polecam, arogancki i nieuprzejmy! Potraktował mnie lekcewazaco ewidentnie widać ze " wazniejsze" są dla niego prywatne pacjentki niż takie które chcą uzyskać pomoc w szpitalu.

Arogancki i nieuprzejmy lekarz. nie biorący odpowiedzialności za swoje słowa. w trudnych sytuacjach (spowodowanych jego niekompetencją) nie potrafi kobiecie w ciąży okazać choćby odrobinę wsparcia i zrozumienia. pewne działania moim zdaniem są zupełnie sprzeczne z etyką lekarską. Absolutnie nie polecam i sama żałuję, że trafiłam akurat na tego lekarza.

Pan Hornung zszywał mnie po porodzie. Myślałam że ucieknę, czułam taki ból jakby mnie zszywał bez znieczulenia, albo znieczulenie nie zaczęło jeszcze działać. Zszywał mnie w pośpiechu, dziwiąc się, że tak mnie boli. Spieszył się do pacjentki prywatnej. Jak byłam na zdjęciu szwów, mój lekarz z przerażeniem zapytał "kto panią tak pozszywał". Nie zapomnę tego cierpienia. Po latach lekarz musiał naprawić partactwo tego pana.

Kompetentny, uprzejmy lekarz, prowadził moje obie ciąże, urodziłam zdrowe córeczki praktycznie w 100% zgodnie z przewidzianym terminem, wagą itp. polecam

Bardzo nie przyjemny lekarz,potraktował mnie jako pacjentkę lekceważąco może dlatego,że nie bylam u niego prywatnie tylko w szpitalu.Nie polecam tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Koszalin"?

Jerzy Melnyczuk

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Szymanowskiego 18c/1
75-547 Koszalin

Grzegorz Mil

Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Ambulatoryjna opieka medyczna
Zwycięstwa 119
75-601 Koszalin

Księżycowa 24
75-590 Koszalin

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Waldemar Świerczyński Specjalista Ginekolog-Położnik
ulica Jachtowa 2
75-206 Koszalin