lekarz Marcin Hornung

To najlepszy lekarz u jakiego byłam. Zawsze wyczerpująco udzielał odpowiedzi, nigdy nie odczułam zniechęcenia lub znudzenia z jego strony. Prowadził moją ciążę. Szczęście sprawiło że odbierał także mój poród. Uchronił mnie od cesarskiego cięcia, w grę wchodziły także kleszcze. Nie dał za wygraną, nie pozwolił mnie pociąć. Dzięki niemu mam zdrowego synka. Proszę nie oceniajmy kogoś na podstawie jednej wizyty, wszak każdy ma gorszy dzień.

Wyjątkowo nieprzyjemny i arogancki. Nie polecam nikomu.

Wyjątkowo nieprzyjemny i arogancki.
Nie polecam nikomu.

nie rozumiem wypowiedzi ludzi typu "brak mi slow, taki z niego beznadziejny lekarz". Skoro nie umiecie uzasadnic swojego zdania to po co sie tu wogole wypowiadac. Ja do tego pana trafiłam wlasnie za posrednictwem opini pacjentow panujacej w internecie. W zdecydowanej wiekszosci pacjentki sa zadowolone. Maja racje, pan Hornung to bardzo dobry lekarz, nie traktuje pacjentki rutynowo. Dokladnie wytlumaczyl mi chorobe jej przyczyny oraz leczenie. Byl bardzo mily i uprzejmy, wzbudzil moje zaufanie, pierwszy raz trafilam do tak dobrego ginekologa dlatego polecam go innym pania.

ja mam odmienne zdanie, chodzą do niego z żoną, która jest w ciąży, i nie mogę powiedzieć o nim złego słowa, zawsze miły kompetentny i zawsze ma czas dla pacjentki.

miałam nieprzyjemność poznania go w szpitalu - robił mi badania. Szkoda słów na pisanie o tym, jaki to człowiek. Nie wspominam go dobrze.