lek. dent. Marcin Wójtowiczlek. dent. Marcin Wójtowicz - zdjęcie profilowe

lek. dent. Marcin Wójtowicz

Lekarz specjalizujący się w leczeniu endodontycznym pod mikroskopem oraz leczeniu dzieci. Niestrudzenie szuka i poszukuje kanałów niewidocznych na pierwszy rzut oka z sukcesem. Pacjenci doceniają jego dokładność i chęć szczegółowego rozpatrzenia każdej sprawy oraz podejście w przyjmowaniu dzieci. Nieustannie doskonali swoje umiejętności poprzez szkolenia.

Polecam! Pełen profesjonalizm i miła obsługa. Leczenie sprawne, profesjonalne i bez bólu. Na pewno wrócę na kolejne etapy leczenia.

Profesjonalizm,wysoka kultura osobista,stomatolog o dużej empatii. Zabiegi wykonywane z ogromną delikatnością,merytorycznie wyjaśnione problemy.

Profesjonalizm,wysoka kultura osobista,stomatolog o dużej empatii.
Zabiegi wykonywane z ogromną delikatnością,merytorycznie wyjaśnione problemy.

Nowoczesny gabinet, świetne podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie wytłumaczone i przede wszystkim dobrze zrobione.

Jestem bardzo zadowolona! Wizyta przebiegła bez żadnych komplikacji. Serdecznie polecam :)

Miła fajna obsługa w fajnym gabinecie Polecam Stomatologa bo leczy zęby konkretnie i bardzo dobrze

Miła fajna obsługa w fajnym gabinecie
Polecam Stomatologa bo leczy zęby konkretnie i bardzo dobrze

Po wizycie u lekarza jestem bardzo zadowolony, ​​uczucie ulgi i zrozumienia perspektywy. Bardzo inkluzywna i pełna szacunku postawa podczas zabiegu.

Bardzo pozytywne doswiadczenie pomimo,ze u dentysty:) Pelen profesjonalizm- od wejscia do wyjscia.Pan doktor ma ogromna cierpliwosc do pacjentow, nawet gdy uciekaja z fotela. Kazda zlotowka bardzo dobrze wydana.Polecam!!

Kazda zlotowka bardzo dobrze wydana.Polecam!!

Jak zawsze niezwykle profesjonalnie i bezboleśnie, przy użyciu nowoczesnego sprzętu, z dbałością o pacjenta.

Serdecznie polecam !!! Miła i profesjonalna obsługa świetny kontakt z pacjentem podczas wizyty,a co najważniejsze zabieg bez bolesny.

Serdecznie polecam !!!

Trafiłem w dobre ręce. Zabieg przebiegł bezboleśnie i co najważniejsze z moim pięknym uśmiechem. Przemiły lekarz wszystko szczegółowo opisuje i sprawia że lęk i obawy szybko mijają.