dr Marek Pleskot

Pediatra

Lekarz o wysokiej kulturze osobistej, szanujący swój i nasz czas. Niezwykle kompetentny i kontaktowy, godny zaufania i polecenia. Bez potrzeby nie zapisuje antybiotyków. Synek bardzo Go lubi.

Najlepszy lekarz jakiego poznałam w życiu. Szkoda, że moje dzieci już z niego wyrosły i że nie leczy dorosłych .Wspaniały człowiek, , o wielkiej kulturze osobistej, wzorowy lekarz.

Wspanialy lekarz. Nasza corka jest pod jego opieka od urodzenia. Zawsze dobre diagnozy, nie szafuje antybiotykami co jest dla mnie szczegolnie wazne. Wysoka kultura osobista, olbrzymia wiedza. Polecam Pana Doktora.

Wspaniały lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Mam do Pana Doktora pełne zaufanie. Jest naprawdę kompetentny, i jak dzwonię w panice, potrafi zawsze mnie uspokoić, doradzić przez telefon. Jak nikt potrafi podnieść na duchu i rozwiać czasem wyolbrzymione rodzicielskie lęki - wcale ich przy tym nie lekceważąc. Mogłabym wiele dobrego i ciepłego napisać o Panu Doktorze, ograniczę się jedynie do tego komentarza i do refleksji, że mieliśmy naprawdę szczęście, że Doktor jest lekarzem naszych synów, którzy go uwielbiają.

Super specjalista z doskonałym podejściem i wiedzą. Potrafi doskonale ocenić stan dziecka. Bardzo polecam.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Podkowa Leśna"?

Główna 30

Topolowa 16A