dr Marek Pleskot

Najlepszy Lekarz Na Świecie Bardzo dobrze leczy. Moje dzieci lubią go i chętnie do niego przeychodzą

Najlepszy Lekarz Na Świecie
Bardzo dobrze leczy. Moje dzieci lubią go i chętnie do niego przeychodzą

Jeśli pediatra to tylkodr Pleskot! Pan doktor jest lekarzem naszego 6-miesiecznego synka i choć z synkiem odwiedzamy Pana Doktora od niedawna to nie wyobrażam sobie żeby nasz Olek był pod opieką jakiegoś innego lekarza. Pana Doktora znam od dwana, bo jako dziecka też byłam Jego chorowitą pacjentką. Dr Pleskot nie szafuje antybiotykami, poświęca dzieku odwpowiednią ilość czasu a bada zawsze kompleksowo i stawia zawsze trafne diagnozy. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie a na pytania zatroskanej mamy odpowiada szczegółowo i z ogromną cierpliwością :) Ma świetne podejście do dzieci. To profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu!
Pozdrawiam, mama Olka

Warto iść do wyspecjalizowanego pediatry jakim jest dr Pleskot jeśli nie chce chodzić się od lekarza do lekarza. Dziecko szybciej zdrowieje od prawidłowej diagnozy.

po długich poszukiwaniach, zaleźliśmy idealnego lekarza dla naszego syncia. Lekarz ma niesamowite podejście do dzieci. Moje dziecko bardzo chętnie do niego jeździ na wizyty. p. Doktor wszystko wnikliwie tłumaczy, bada a jego diagnozy zawsze są trafne. Na pewno nie będe zmieniać lekarza na innego, pozdrawiam, J.

Goraco polecam Pana Doktora, moje dziecko jest pod Jego kontrola od urodzenia przez 9 lat. Mimo odleglosci jaka nas dzieli (zmienilismy miejsce zamieszkania) jestesmy wierni Panu Doktorowi. Wspanialy czlowiek , ogromny autorytet o niespotykanej kulturze osobistej. Mama Janka

Mama Janka

Najlepszy lekarz jakiego znam. Szczerze polecam. Przemiły człowiek i doskonały specjalista!!!

Znakomity lekarz, budzący pełne zaufanie. Mamy pierwsze dziecko i dzięki doktorowi jesteśmy spokojni o zdrowie naszego maluszka.

Wyśmienity lekarz do którego mamy zaufanie.

Wyśmienity lekarz do którego mamy zaufanie.

Najlepszy lekarz dziecięcy jakiego znam - 100% zaufania - naszego jako rodziców i co ogromnie ważne również naszego dziecka. Syn uwielbia dr Pleskota. Żałuję ,że leczy "tylko" dzieci, chętnie z mężem widzielibyśmy doktora jako naszego lekarza rodzinnego!

Lekarz rewelacja, lecze u niego 2 dzieci . fantastyczne podejscie, miły, dobre rady, latwe i tanie leczenie.antybiotyk daje w ostateczność.POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!