dr Marek Pleskot

leczę u niego dwojkę dzieci, jest uwazny, nie traci czasu, niemal zawsze jest dostepny, umawia się nawet po godzinach jesli jest potrzeba, udziela porad telefonicznie w blahych problemach, jesli cos powazniejszego zaprasza na wizyte w krotkim terminie, nie szafuje antybiotykami. Rozsadny, madry, cieply czlowiek. Nie zapomne jak moje rozwrzeszczane dziecko, ktore nienawidzilo lekarzy, smialo sie do rozpuku, kiedy pan doktor badajac brzuch udawal pasikonika i skakal wokol wydajac smieszne odglosy, jednoczesnie uciskajac brzuch. Od tamtej pory dziecko chce jezdzic tylko do "Peśkota". Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam.

Najlepszy lekarz do dzieci - dla mnie jest wyrocznią jeśli chodzi o zdrowie moich dzieciaków :-))

Lekarz z prawdziwego zdarzenia! Dr Pleskot leczy wszystkie dzieci w naszej rodzinie-bliższej i dalszej. Polecam.

Żałuję, że moje dzieci już "wyrosły" z pana doktora Pleskota. Mam trójkę dorosłych już dzieci i nie znam lepszego lekarza. Do tej pory dzwonię z różnymi pytaniami, prosząc o radę, której nigdy mi nie odmówił. Bogusława

Wspaniały lekarz. Wspaniały pediatra. Niezwykle kompetentny, trafnie oceniający stan zdrowia pacjenta. Nasz syn był pod opieką Pana doktora od wczesnych lat dziecięcych i jego diagnoza zawsze przynosiła spokój, a metody leczenia skutek.

Najwyższy szacunek. Zawsze patrzy na dziecko kompleksowo, jeśli jest to możliwe stara się ograniczać mocne antybiotyki. Zawsze dostępny, mimo różnorodnych zajęć. Godny zaufania. Darek.

Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci i po znalezieniu Pana doktora pośród wielu średnich pediatrów nareszcie odnalazłam spokój!!! Jest to człowiek z ogromnym doświadczeniem, który wprowadził w moje życie jako rodzica spokój i poczucie bezpieczeństwa! Szczerze mówiąc, razem z mężem, ufamy mu w 100% jeśli chodzi o zdrowie naszych dzieci. I chcę z radością powiedzieć, że w ciągu naszej już 6-letniej znajomości Pan doktor Pleskot NIGDY nas nie zawiódł i ZAWSZE dokonywał prawidłowych ocen co do zdrowia naszych pociech!!! Mamy ogromne szczęście mając go przy swoim boku!!! Fantastyczny człowiek i lekarz. Jestem absolutnie ZA.Madzia O.