dr n. med. Marek Wlazłowski

Hematolog, Onkolog, Pediatra

wszystko okarze sie na nastepnej wyzycie

wszystko okarze sie na nastepnej wyzycie

NIESTETY POMIMO PIERWSEGO DOBREGO WRAZENIA UWAZAM ZE DOKTOR PODCHODZI DO PACJENTOW ZBYT SCHEMATYCZNIE UWAZAM ZE BIERZE ZBYT DUZO CHORYCH NA SWOJE JUZ PRZEMENCZONE BARKI CZAS PANIE DOKTORZE POSWIECIC SIE I ZAKONCZYC OSTATNI OKRES SWOJEJ PRACY ZAWODOWEJ W GLORI CHWALY PONIEWAZ ZAUWAZYLEM ZE ZACZYNA PAN GUBIC SIE NAWET NIE WIEDZAC Z KIM PAN ROZMAWIA I PODCHODZI PAN DO PACJENTA ZBYT SZABLONOWO NIE ZAUWAZAJAC PROBLEMU POKI NIE ROZROSNIE SIE PONAD STAN KTORY ZAGRAZA POWAZNYMI KOMPLIKACJAMI.MYSLE ZE PACJENT A PRZEDE WSZYSTKIM RODZICE PACJENTA NIE POWINNI DODATKOWO PRZEJMOWAC TYM CZY ABY SZANOWNY PAN DOKTOR WZIAL WSZYSTKIE ASPEKTY LECZENIA POD UWAGE NIE ZAGRAZAJAC TERAPIA PODSTAWOWA NA INNE TZW POMNIEJSZE DOLEGLIWOSCI KTORE W WYNIKU TEJ ZE TERPI MOGA DOPROWADZIC DO NIE ODWRACALNYCH W SKUTKACH KONSEKWENCIJ.

Bardzo zaimponował mi Dr Wlazłowski, gdyż jest kompetenty, wzbudza zaufanie, poświęca pacjentowi dużo czasu, kompleksowo podchodzi do problemu. Leczy mnie i jest super! Z pewnością poleciłabym go znajomemu! ; >

zdania są podzielone, do pewnego momentu byłam zachwycona opieką nad moim synkiem, jednak dr wydaje się być z lekka roztargniony i nie tłumaczy precyzyjnie toku leczenia - lepiej znać najgorszą prawdę i móc się na nią przygotować niż czekać w niepewności - Panie Doktorze - u zatroskanych mam wyobraźnia pracuje nazbyt intensywnie - zatroskana mama :)

Poleciłabym każdemu tego lekarza, kompetentny i miły, nie zapisuje antybiotyków na katar:)) jak to mają w zwyczaju lekarze w przychodniach, Dobrze znać takiego lekarza, ale jak najrzadziej go widywać, bo przecież leczy nasze maleństwa. Zadowolona z obsługi -AŚ

Zadowolona z obsługi -AŚ

Wciąż poszukujesz "Hematolog Gdynia"?

Paweł Pikiel

Sojowa 2 E/50
Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Powstania Styczniowego 1
Gdynia
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hospicjum św. Franciszka z Asyżu w Lęborku"
aleja Wolności 40A
Lębork