Onkolog Gdynia

lekarz Paweł Dilling

Oddział Chirurgii Onkologicznej

Gdynia

Ten człowiek jest wspaniały bardzo dobrze i szybko zdiagnozował i wyleczył u mnie chorobe bardzo dziękuje Panie Doktorze

Zachwycająco przemiła, sympatycznie wprowadzająca pacjenta w jego aktualny stan, można by rzec gorąco polecam, gdyby nie ta paskudna choroba, dzięki pani doktor za wspólne chwile

Opinia dodana przez: ania nowacka

Pragne podziekować Panu Doktorowi za jego serce,kompetencje,opiekę,za wsparcie psychyczne przed operacja,za jego dobroći troske serdeczne podziękowania także dla zespołu lekarzy i poloznych oddzialu ginekologiczno-onkologicznego sdziękuje Stanislawa Strzyżewska

lekarz Dariusz Sokołowski

Zespół Poradni Specjalistycznych nr 2
Sojowa 33c
81-589 Gdynia

SUPER LEKARZ.WIZYTA U ONKOLOGA ,TO ZAWSZE STRES,ALE PAN DOKTOR POTRAFI WYTŁUMACZYĆ,ZLECA DODATKOWE BADANIA.JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.POLECAM KAŻDEMU

Opinia dodana przez: wkurzona

al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Jestem po operacji piersi. Lekarz godny polecenia. Profesjonalne podejście do pacjenta, duże zaangażowanie w każdy indywidualny przypadek i wybranie optymalnej formy zabiegu chirurgicznego. Precyzja wykonanej operacji, bierze pod uwagę końcowy efekt tak aby defekt po zabiegu był jak najmniej szpecący. Wysoka kultura osobista, otwarty, przyjacielski, spokojnie można zaufać takiemu lekarzowi - dziękuję.

Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Jerzy Kaczmarek

Onkolog, Lekarz medycyny pracy

Hryniewickiego 10
81-374 Gdynia

zadowolenie z wizyty na 4+, troche trudny do zrozumienia ale wystawia dobre diagnozy

lekarz Paweł Pikiel

Gdyńskie Centrum Onkologii-Chirurgia Onkologiczna

Gdynia

Rak tarczycy brzmiał jak wyrok w lipcu 2012. Zawalił mi się świat, łzy, bezradność, bezsilność i uczucie, że nie wiem co mam zrobić, do kogo się zwrócić. Spędziłam dużo czasu w Internecie szukając pomocy. Wyświetliła się strona o Panu Doktorze Pikiel - sierpień. Umówiłam się z Nim na wizytę niemal z dnia na dzień. Zrezygnowana pokonałam 200 km.

SŁUCHAJCIE! Pan Doktor to niesamowity lekarz i człowiek. Podczas półgodzinnej wizyty wykazał wielki profesjonalizm, dużą odpowiedzialność, bardzo przyjazne podejście – po prostu duże zainteresowanie pacjentem – a przecież trafiłam do Niego z „ulicy”. Po wyjściu z gabinetu świat zaczął nabierać kolorów, bo wiedziałam, że trafiłam w „dobre ręce”. Doktor ustalił szybki termin operacji, zlecił ponowne badania próbek mojej biopsji u najlepszych specjalistów, którzy zweryfikowali „wyrok” Dzięki temu tuż przed operacją dowiedziałam się, że są to tylko łagodne zmiany. Jestem 2 tygodnie po operacji. Na szyi mała kreska – całkowicie wycięta tarczyca, węzły chłonne oszczędzone.
Pan Doktor był ze mną od początku do końca, wspierając na każdym etapie choroby i wykazywał zainteresowanie stanem mojego zdrowia nawet po powrocie do domu. W każdej chwili mogłam liczyć na Jego telefoniczną konsultację.
Panie Doktorze, nie ma na świecie słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność. Nie spotkałam w życiu takiego LEKARZA jak Pan. Pańskie zaangażowanie w profesjonalną pomoc, indywidualne podejście i poczucie humoru podtrzymujące na duchu są BEZCENNE.
DZIĘKUJĘ !!! I z całego serca polecam tym wszystkim, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji.

Opinia dodana przez: ewa w ewawowk

lekarz Cezary Warężak

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Powstania Styczniowego 1
81-519 Gdynia

Odpowiedzialny i dokładny lekarz wspierający pacjenta od momentu trudnej diagnozy. Prowadzi, zleca badania, uspokaja i pozostaje w kontakcie. Życzliwy i przyjazny. Doktor wykonał mi biopsję mammotomiczną i operację oszczędzającą piersi. Wszystko dobrze się goi – widać świetną rękę chirurga. Bardzo dziękuję za prowadzenie.

Opinia dodana przez: pacjentka

dr n. med. Marek Wlazłowski

Pediatra, Onkolog

3 Maja 27/31 lok. 10
81-364 Gdynia

NIESTETY POMIMO PIERWSEGO DOBREGO WRAZENIA UWAZAM ZE DOKTOR PODCHODZI DO PACJENTOW ZBYT SCHEMATYCZNIE UWAZAM ZE BIERZE ZBYT DUZO CHORYCH NA SWOJE JUZ PRZEMENCZONE BARKI CZAS PANIE DOKTORZE POSWIECIC SIE I ZAKONCZYC OSTATNI OKRES SWOJEJ PRACY ZAWODOWEJ W GLORI CHWALY PONIEWAZ ZAUWAZYLEM ZE ZACZYNA PAN GUBIC SIE NAWET NIE WIEDZAC Z KIM PAN ROZMAWIA I PODCHODZI PAN DO PACJENTA ZBYT SZABLONOWO NIE ZAUWAZAJAC PROBLEMU POKI NIE ROZROSNIE SIE PONAD STAN KTORY ZAGRAZA POWAZNYMI KOMPLIKACJAMI.MYSLE ZE PACJENT A PRZEDE WSZYSTKIM RODZICE PACJENTA NIE POWINNI DODATKOWO PRZEJMOWAC TYM CZY ABY SZANOWNY PAN DOKTOR WZIAL WSZYSTKIE ASPEKTY LECZENIA POD UWAGE NIE ZAGRAZAJAC TERAPIA PODSTAWOWA NA INNE TZW POMNIEJSZE DOLEGLIWOSCI KTORE W WYNIKU TEJ ZE TERPI MOGA DOPROWADZIC DO NIE ODWRACALNYCH W SKUTKACH KONSEKWENCIJ.

dr n. med. Wojciech Jasiński

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Powstania Styczniowego 1
81-519 Gdynia

LEKARZ z powołania, pełen empatii i troski o pacjenta.

Wykonał efektywnie, złożoną operację raka jelita grubego.
Zrozumiale i taktownie informuje o rozpoznaniu, sposobie
i przewidywanych następstwach operacji.

PANIE DOKTORZE, serdecznie dziękuję.

LEKARZ z powołania, pełen empatii i troski o pacjenta.

Wykonał efektywnie, złożoną operację raka jelita grubego.
Zrozumiale i taktownie informuje o rozpoznaniu, sposobie
i przewidywanych następstwach operacji.

PANIE DOKTORZE, serdecznie dziękuję.

Opinia dodana przez: Czesław

Onkolodzy w mieście Gdynia