lek. dent. Maria Jur

Profesjonalistka w każdym calu!Do tego śliczna,mądra z poczuciem humoru!Rewelacyjny specjalista!Polecam z czystym sumieniem!

Naprawdę stomatolog godna polecenia, pełen profesjonalizm, ogromna wiedza a do tego bardzo miła i uprzejma osoba. Zdecydowanie najlepszy specjalista w swoim fachu jakiego poznałem.

Dentystka godna polecenia gdzietylko moge bede Pania doktor polecac corka była na pierwszej wizycie usunac mleczny zab wszystko trwało tak szybko ze juz umawialismy sie na kolejna wizyte. Dzisiaj na sam widok Pani doktor dziecko sie ucieszyło leczenie zabka trwalo szybko dziecko sie nie musiało stresowac i juz czeka na kolejna wizyte. Malo sie dzisiaj spotyka lekarzy tym bardziej dentystow gdzie dziecko cieszy sie na wizyte.Dziekujemy Pani Mario

Kiedy pierwszy raz przyszłam do Pani stomatolog, od razu zauważyłam, że jako jedyna spośród stomatologów, u których byłam, myje ręce przed każdym pacjentem w sposób higieniczny. Jako pielęgniarka zwracam bardzo na to uwagę. Przestrzega bardzo zasad aseptyki i antyseptyki. Ogólnie mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że robi bardzo porządnie. Zanim poszłam do Pani doktor nawet nie wiedziałam, jak powinno wyglądać poprawnie wykonane leczenie kanałowe. Okazało się, że moje poprzednie leczenia były zrobione bardzo niedbale. Największym plusem jest to, że Pani doktor sama podkreśla co można zrobić z NFZtu i nie muszę się dopytywać co jest refundowane.

Jestem pełna podziwu i uznania dla profesjonalizmu Pani stomatolog Marii Jur.Jest też bardzo sympatyczną osobą.Serdecznie polecam Panią doktor .

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Ruda Śląska"?

1 Maja 236

Gabinet Dentystyczny