dr n. med. Maria Wilińska

Neonatolog

13.01.2017

Perfekcyjna w każdym calu. Takich lekarzy mało dziś, niestety. To, że traktuje ostro personel świadczy tylko o wymaganiach stawianych ludziom, których opiece oddajemy nasze dzieci. Więc to akurat atut a nie wada. Albo dajesz z siebie wszystko, albo nie. To jest powołanie.

Perfekcyjna w każdym calu. Takich lekarzy mało dziś, niestety.

Anna

13.10.2016

Dzięki Pani doktor i całemu personelowi w szpitalu im. Orlowskiego mam możliwość wychowywania mojej córeczki, ktora urodziła sie w 33 tc. Pani doktor jest niesamowicie kompetentną osobą. Informowała nas zarówno o zlym jak i o dobrym stanie dziecka. Była przy tym uprzejma.Dba o zdrowie i dobro wszystkich małych podopiecznych. Wraz ze swym zespołem kładzie nacisk na pokarm matki i chwała jej za to. Pani doktor jest bardzo profesjonalna. Do końca zycia będę wdzięczna jej i calemu personelowi za wspaniałą opiekę nad moją córeczką i to, że dzięki ich wysiłkowi moja kruszyna żyje.

Justyna

14.04.2015

Rewelacyjny lekarz. Pani doktor z zespołem lekarzy, pielęgniarek, położnych uratowała życie mojej córeczki urodzonej w 29 tygodniu ciąży. Kompetentna, doświadczona, profesjonalna. Serdecznie polecam.

04.11.2013

Swietny lekarz,godna polecenia!spedzilam w szpitalu 2i pol miesiaca, wiec zdarzylam dobrze poznac Pania doktor!Mila,konkretna i bardzo troskliwa osoba,a malo juz takich lekarzy...Bardzo dobrze zna sie na dzieciach i zawsze stawiala dobra diagnoze!!!Bede jej wdzieczna do konca zycia za uratowanie mojego dziecka!!!Wszystkich malych pacjentow traktuje rowno i bardzo troszczy sie o nich.

17.06.2013

Bardzo dobry lekarz. Pod każdym względem polecamy. W każdej kategorii wystawiamy "5", choć postawa Pani dr Wilińskiej nie powinna być oceniana w punktach. To wspaniały Człowiek, Lekarz i bardzo serdeczna Osoba.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neonatolog Warszawa"?

medi vita
jadzwingów 1

ul. Powstańców Śląskich 19

Szpital im.Św.Rodziny (Szpital Madalińskiego)