dr n. med. Maria Wilińska

Neonatolog

Wspaniały Człowiek i Lekarz. Całkowicie oddana pacjentowi i rodzicom. Wyjaśni, pomoże, obejmie ramieniem, wesprze na duchu. Dużo i uważnie rozmawia z młodymi lekarzami, z pielęgniarkami i nami rodzicami, a potem szybko podejmuje decyzje, zawsze w naszym przekonaniu trafne! Bardzo, naprawdę bardzo podobała się nam i wszystkim rodzicom którzy mieli swoje pociechy w oddziale. Gratulujemy Pani Doktor, bardzo dziękujemy za wsparcie, za pomoc, za serdeczność, że leczyła Pani nasze dziecko, z którego jesteśmy naprawdę dumni! Wdzięczni Rodzice.

Przypadek sprawił, że nasze bliźniaki trafili pod opiekę pani dr Marii Wilińskiej do szpitala im. Orłowskiego. Jednak to było najlepsze co mogło się nam i maluszkom trafić. Pani dr od razu wzbudziła nasze zaufanie i sympatię swoim podejściem do małych pacjentów i do nas rodziców. Pomogła nam wyjasnić jak będzie wyglądało leczenie naszych szkrabów, zawsze informowała nas o ich stanie zdrowia i nigdy niczego nie ukrywała. O profesjonaliźmie tej pani dr mówili wszyscy, których spotkaliśmy w szpitalu. Oddział noworodków w tym szpitalu funkcjonuje na bardzo wysokim poziomie w skali kraju i jest jedynym, który posiada bank mleka. Jeśli szukacie dobrej opieki i szpitala, w którym będziecie aby na świat przyszło wasze dziecko to z czystym sumieniem mogę was pokierować na Czerniakowską 231 w Warszawie i dr Wilińskiej.

Mało kontaktowa. Zarozumiala. Nieprzyjemna dla swojego personelu.

Mało kontaktowa. Zarozumiala. Nieprzyjemna dla swojego personelu.

Wspaniały lekarz. Bardzo zaangażowana w pracę w Klinice. Szanuje pacjenta, rodziców i swój personel (choć tu mocno, jak widać, pilnuje wypełniania obowiązków). Może za mało ją widać wśrod nas, pacjentów, ale personel dobrze wie, co ma robić.Bardzo przyjazna dla rodziców. Myslalem, że nie ma już takich lekarzy. To moje przemyślenia, gdy kangurowalem synka po cięciu cesarskim (pomysł Pani Doktor Wilińskiej!)i oczekiwałem na żonę z bloku operacyjnego.Pozdrawiam wszystkich.

świetny lekarz i człowiek. Zawsze wyjaśnia wszystko co jest związane z chorobą, z dzieckiem, sposobem leczenia i dalszym postępowaniem. Bardzo ostrożna jeśli chodzi o stosowanie antybiotyków. Proponuje metody naturalne wspomagające leczenie farmakologiczne. Uwielbiana przez moje dzieci. Polecam ją wszystkim potrzebującym pomocy ( nie tylko dzieciom). Uczciwie podchodzi do pracy może dlatego ma oportunistów.

to fakt leżałam miesiąc i widziałam że czasem żle traktuję personel ,ale ja się nie dziwię(chodzi mi o łomżyński szpital) te całe pielęgniarki i połozne to banda nierobów!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem mamą trójki dzieci urodzonych pod okiem dr Wilińskiej. Trudno mi wyobrazić sobie, że ktoś może wyrażać się niepochlebnie o tym lekarzu.

Świetny lekarz. Bardzo ciepła i miła osoba. Ma podejście zarówno do dzieci jak i do rodziców. Jest bardzo kompetentna o czym świadczy jej tytuł naukowy, ale nie tylko on. Czytałam wcześniejsze zarzuty, że kładzie nacisk na karmienie piersią, ale moim zdaniem to tylko świadczy na jej korzyść. Podobnie jak powściągliwość w aplikowaniu antybiotyków. Najwyraźniej zależy jej na zdrowiu naszych dzieci. Ja i mój synek polecamy Panią doktor wszystkim rodzicom.

Ja i mój synek polecamy Panią doktor wszystkim rodzicom.

profesjonalna, polecam. zna się na maluszkach i nie tylko na maluszkach

profesjonalna, polecam. zna się na maluszkach i nie tylko na maluszkach

Tak czytam i czytam Wasze opinie o doktor Wilińskiej i oczywiście zgadzam się z Wami w każdej kwestii... tzn bardzo kompetentna,wzbudza zaufanie, z tym czasem jest różnie, spełnia oczekiwania. Natomiast co do uprzejmości to mogę tu dużo napisać. Pani doktor Maria Wilińska jest przesadnie uprzejma do rodziców malutkich pacjentów..Wyjątek zaś jest do personelu , który tam ciężko pracuje, zwłaszcza do Pan pielęgniarek i położnych pracujących na Oddziale Klinicznym Neonatologii w Warszawie na Ul.Czerniakowskiej 231!!!!!!!!!! Zachowuje się karygodnie, nie ma do tych biednych dziewczyn za grosz szacunku!!!!! Na ich miejscu już dawno zmieniłabym sobie prace. Bardzo ich podziwiam za cierpliwość!!! I to im dziękuję za opiekę,życzliwość i dobre serce dla mojego małego skarba!!!!

DZIĘKUJE!