dr n. med. Maria Wilińska

Neonatolog

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem, dokładnie tłumaczyła mi co dolega mojemu synkowi i jak będzie przebiegało jego leczenie,chociaż nie musiała pocieszała mnie oraz wspierała w tak stresującej sytuacji i ciężkich chwilach dla mnie. Pani doktor jest bardzo sympatyczną i ciepłą kobietą. Widać jej zaangażowanie w leczenie i troskę nad wszystkimi maluszkami. Ma wielkie serce pełne miłość, czułości i cierpliwości. Widać było, że tak samo przeżywa i denerwuje się chorobą mojego synka jak i ja. Rzeczywiście, Pani doktor naciska na karmienie piersią, ale chyba każda mama zdaje sobie sprawę, jakie jest ...

Rzeczywiście, Pani doktor naciska na karmienie piersią, ale chyba każda mama zdaje sobie sprawę, jakie jest to ważne dla dziecka, wiec w tym działaniu popieram Panią Marię Wilińską.
Pani doktor jest świetnym specjalistą godnym polecenia.

najbardziej kompetentna Pani doktor jaką miałam okazję poznać. moje dzieci od urodzenia są pod jej stałą opieką medyczną (czyli od prawie 5lat) i za każdym razem diagnoza wystawiona przez nią była słuszna a leczenie przynosiło oczekiwany skutek. cenią ją za również za to, że rozważnie podchodzi do podania antybiotyków. ponadto, moje dzieci ufają jej bezgranicznie!

Bardzo przyjazna osoba, wcześniej sam orientowałem się w rodzaju schorzeń z jakimi mieliśmy do czynienia, wyjaśnienia dr Wilińskiej były naprawdę świetne - przejrzyste i przekazane zrozumiałym językiem. Jedynym problemem może być to, że raczej ciężko było ją złapać, poza tym jak najbardziej godna polecenia.

Wspaniały lekarz, doskonale wypełniajacy swój zawód i wnoszący jeszcze wiele ponadto do codziennego bycia z pacjentem i rodzicami. Jestesmy zachwyceni, polecamy naprawdę wszystkim. Jeszcze kogoś takiego nie spotkałam.Oby więcej takich osób, z takim oddaniem i empatią odnoszacych się do naszych ciężko chorych dzieci. Z przyjemnościa chodzimy nadal z dzieckiem do Pani Doktor Wilińskiej do Poradni. Polecam.

osoba zimna, pozbawiona empatii, nie budzi zaufania, robi wrażenie lekarza rutynowo i bez zrozumienia istoty sprawy wykonującego swój zawód

Doktor Wilińska jest bardzo miłą i sympatyczną kobietą. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania w sposób jasny i klarowny. Jest uprzejma oraz służy pomocą. Ewidentnie wzbudziła moje zaufanie. Z każdym problemem mogłam się do niej udać.

Kompetentna, a przy tym miła i przyjaźnie nastawiona do pacjenta.Zapracowana, ale znajdzie czas aby porozmawiać z rodzicami.

obsesyjnie naciska na karmienie persią, co nie było dla mnie komfortowe, nie budzi zaufania