dr n. med. Maria Wilińska

Neonatolog

Dzięki Pani doktor i całemu personelowi w szpitalu im. Orlowskiego mam możliwość wychowywania mojej córeczki, ktora urodziła sie w 33 tc. Pani doktor jest niesamowicie kompetentną osobą. Informowała nas zarówno o zlym jak i o dobrym stanie dziecka. Była przy tym uprzejma.Dba o zdrowie i dobro wszystkich małych podopiecznych. Wraz ze swym zespołem kładzie nacisk na pokarm matki i chwała jej za to. Pani doktor jest bardzo profesjonalna. Do końca zycia będę wdzięczna jej i calemu personelowi za wspaniałą opiekę nad moją córeczką i to, że dzięki ich wysiłkowi moja kruszyna żyje.

Perfekcyjna w każdym calu. Takich lekarzy mało dziś, niestety. To, że traktuje ostro personel świadczy tylko o wymaganiach stawianych ludziom, których opiece oddajemy nasze dzieci. Więc to akurat atut a nie wada. Albo dajesz z siebie wszystko, albo nie. To jest powołanie.

Perfekcyjna w każdym calu. Takich lekarzy mało dziś, niestety.

Przypadek sprawił, że nasze bliźniaki trafili pod opiekę pani dr Marii Wilińskiej do szpitala im. Orłowskiego. Jednak to było najlepsze co mogło się nam i maluszkom trafić. Pani dr od razu wzbudziła nasze zaufanie i sympatię swoim podejściem do małych pacjentów i do nas rodziców. Pomogła nam wyjasnić jak będzie wyglądało leczenie naszych szkrabów, zawsze informowała nas o ich stanie zdrowia i nigdy niczego nie ukrywała. O profesjonaliźmie tej pani dr mówili wszyscy, których spotkaliśmy w szpitalu. Oddział noworodków w tym szpitalu funkcjonuje na bardzo wysokim poziomie w skali kraju i jest jedynym, który posiada bank mleka. Jeśli szukacie dobrej opieki i szpitala, w którym będziecie aby na świat przyszło wasze dziecko to z czystym sumieniem mogę was pokierować na Czerniakowską 231 w Warszawie i dr Wilińskiej.

W trakcie ciąży wybraliśmy szpital do rodzenia na Inflanckiej. Nasze dziecko wybrało jednak inaczej. Wiedziało co robi. Poród w szpitalu Orłowskiego na Czerniakowskiej i dr Marię Wilińską, jej lekarzy i personel. Jak zobaczyłem Panią doktor, nie wiedząc kim jest i jaką funkcje pełni, wzbudziła zaufanie, spokój i fachowość. Co do uprzejmości to podkreślę że w trakcie ciąży nie korzystaliśmy z porad i wiedzy wujka google. Przypuszczam że Pani doktor strasznie się irytuje na rodziców posiadających niefachową wiedzę z internetu którzy się mądrzą i cwaniakują. Kilka godzin na necie nie zastąpi wysiedzianych tysiący dupogodzin nad książkami.

Rewelacyjny lekarz. Pani doktor z zespołem lekarzy, pielęgniarek, położnych uratowała życie mojej córeczki urodzonej w 29 tygodniu ciąży. Kompetentna, doświadczona, profesjonalna. Serdecznie polecam.

Bardzo fachowa i kompetentna Pani Doktor. Trudno było się do Niej dostać na rozmowę, ale jak już weszliśmy do gabinetu, to skupiła się tylko na nas i okazała się przemiłą, superuprzejmą i bardzo kontaktową osobą. Wszystko wyjaśniła, pocieszyła, wskazała najlepsze rozwiązania. Mieliśmy dramatyczny problem, ale znalazła sposób na wsparcie i pomoc. Trochę personel narzeka, że pilnuje ich pracy, ale dla pacjenta i rodziców jest ekstra. Słyszeliśmy także od innych same superlatywy. Mieliśmy szczęście tam leczyć nasze dziecko, wszystkim polecamy.

Wspaniały Człowiek i Lekarz. Całkowicie oddana pacjentowi i rodzicom. Wyjaśni, pomoże, obejmie ramieniem, wesprze na duchu. Dużo i uważnie rozmawia z młodymi lekarzami, z pielęgniarkami i nami rodzicami, a potem szybko podejmuje decyzje, zawsze w naszym przekonaniu trafne! Bardzo, naprawdę bardzo podobała się nam i wszystkim rodzicom którzy mieli swoje pociechy w oddziale. Gratulujemy Pani Doktor, bardzo dziękujemy za wsparcie, za pomoc, za serdeczność, że leczyła Pani nasze dziecko, z którego jesteśmy naprawdę dumni! Wdzięczni Rodzice.

Wspaniały Człowiek, Lekarz. Moje dziecko, mimo, że miało być roślinką jest zdrowe właśnie dzięki Pani Doktor i całemu personelowi. Ciepła Kobieta, pełna empatii. Jestem tak wdzięczna za całokształt, że naprawdę słów mi brakuje. Powiem tak to Pani Doktor wlała w moje serce nadzieję, że jednak będzie dobrze i tak jest. Dziękuję.

Swietny lekarz,godna polecenia!spedzilam w szpitalu 2i pol miesiaca, wiec zdarzylam dobrze poznac Pania doktor!Mila,konkretna i bardzo troskliwa osoba,a malo juz takich lekarzy...Bardzo dobrze zna sie na dzieciach i zawsze stawiala dobra diagnoze!!!Bede jej wdzieczna do konca zycia za uratowanie mojego dziecka!!!Wszystkich malych pacjentow traktuje rowno i bardzo troszczy sie o nich.

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem, dokładnie tłumaczyła mi co dolega mojemu synkowi i jak będzie przebiegało jego leczenie,chociaż nie musiała pocieszała mnie oraz wspierała w tak stresującej sytuacji i ciężkich chwilach dla mnie. Pani doktor jest bardzo sympatyczną i ciepłą kobietą. Widać jej zaangażowanie w leczenie i troskę nad wszystkimi maluszkami. Ma wielkie serce pełne miłość, czułości i cierpliwości. Widać było, że tak samo przeżywa i denerwuje się chorobą mojego synka jak i ja. Rzeczywiście, Pani doktor naciska na karmienie piersią, ale chyba każda mama zdaje sobie sprawę, jakie jest ...

Rzeczywiście, Pani doktor naciska na karmienie piersią, ale chyba każda mama zdaje sobie sprawę, jakie jest to ważne dla dziecka, wiec w tym działaniu popieram Panią Marię Wilińską.
Pani doktor jest świetnym specjalistą godnym polecenia.