lekarz Mariusz Wierzbicki

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Jeżeli komuś zależy na ŻYCIU swojego dziecka radzę unikać tego niedouczonego "lekarza". ..panie "doktorze" niektórych błędów nie da sie naprawić i przywrócić życia. Drodzy rodzice szukajcie specjalistów z powołania, którzy zrobią wszystko, aby pomóc waszemu dziecku, a nie takich którzy kierują się własnym dobrem.

Jest przede wszystkim Człowiekiem,kompetentym miłym i uprzejmym.Jeżdżę z Córką już ponad 12 lat i nie zamieniłabym na innego lekarza.Wyprowadził Ją na prostą.Polecam... Kompetencje5

Kompetencje5

Bardzo dobry lekarz! Z prawdziwego powołania, każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Na oddziale dokłada wszelkich starań aby mały pacjent czuł sie dobrze!

Bardzo miły dla dzieci, konkretny, bada dziecko bardzo dokładnie, mogę polecić tego lekarza każdemu rodzicowi

Mój syn, który w swoim krótki życiu miał z lekarzami bardzo duzo do czynienia do pierwszej wizyty podchodził bardzo ostrożnie ale na druga wizyte jechał z uśmiechem na twarzy. Bardzo dobry lekarz,ludzki, uprzejmy. Zdecydoeanie poleam

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Ozimek"?

Wandy 5 lok. 3
45-711 Opole