lekarz Mariusz Wierzbicki

Neurolog dziecięcy, Pediatra

DZIECKO BYŁO W SZPITALU POD OPIEKĄ PANA DOKTORA WIERZBICKIEGO WSZYSTKIE BADNIA PRZESZŁO KTORE BYŁY ZLECONOE WYTŁUMACZONO MI WSZYSTKO BARDZO DZIĘKUJE I POLECAM

Bardzo miły ,kompetentny lekarz.Bardzo dobrze poprowadził mojego syna po poważnym urazie głowy.Polecam.

Ten lekarz mnie rozczarował. Byliśmy z dzieckiem kilka razy. Na moje nieustanne pytania czy potrzebna rehabilitacja ciągle odpowiadał że nie. Zignorował NOPa po szczepieniu. Gdybym dalej słuchała tego lekarza moje dziecko stałoby się niepełnosprawne. Okazało się, że potrzebna jest bardzo intensywna rehabilitacja i odroczenie od wszelkich szczepień. Także nie polecam tego lekarza.

miły, fachowy, uprzejmy, wszystko tłumaczy

miły, fachowy, uprzejmy, wszystko tłumaczy

Wspaniały lekarz, fachowo objaśnił problem (dziecko, 4 m-ce, problemy neurologiczne, wzmożone napięcie), bardzo cierpliwy, obszernie tłumaczy i wyjaśnia. Zdecydowanie polecam. Pierwsza wizyta to koszt 100 PLN każda kolejna to 80 PLN.

Po trzech latach prywatnych wizyt u innego neurologa i zbywaniu nas że wszystko córeczka nadrobi pojechaliśmy do doktora Wierzbickiego, wystarczyło że sprawdził napięcie w nóżkach i wiedział co to jest ale żeby upewnić diagnozę skierował nas na neurologię dziecięcą gdzie zrobiono rezonans, eeg, konkretne badania krwi i usłyszeliśmy że córeczka ma wiotką postać porażenia mózgowego. Nareszcie mogliśmy podjąć solidną rehabilitację i leczenie ktore pan doktor prowadzi do dziś a córeczka robi wielkie postępy, lubi pana doktora co stuka młoteczkiem i mówi cześć. Wszystko wyjaśnia, kieruje na badania i nie diagnozuje bezpodstawnie. Polecam jak najbardziej

Fajne podejście do dziecka i rodzice. powoli wytłumaczył wszelkie wątpliwości oraz diagnozę. Odpowiadał bardzo cierpliwie na wszelkie pytania. Polecam

Stwarza bardzo przyjazną atmosferę co jest bardzo potrzebne przy tego rodzaju specjalizacji. Służy radą i wyborem lekarzy innych specjalizacji. Proponuje kompleksowe leczenie i przede wszystkim pomaga to wszystko załatwić tak, aby korzystać z usług NFZ i nie płacić.

Jest świetny! Dobra diagnoza i leczenie, uprzejmy, codziennie obchody. Polecam, bo warto!

Bardzo dobry lekarz- specjalista. Wszystko tłumaczy. Polecam.

Bardzo dobry lekarz- specjalista. Wszystko tłumaczy. Polecam.