lekarz Mariusz Wierzbicki

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Bardzo dobry lekarz! Z prawdziwego powołania, każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Na oddziale dokłada wszelkich starań aby mały pacjent czuł sie dobrze!

Bardzo miły dla dzieci, konkretny, bada dziecko bardzo dokładnie, mogę polecić tego lekarza każdemu rodzicowi

Mój syn, który w swoim krótki życiu miał z lekarzami bardzo duzo do czynienia do pierwszej wizyty podchodził bardzo ostrożnie ale na druga wizyte jechał z uśmiechem na twarzy. Bardzo dobry lekarz,ludzki, uprzejmy. Zdecydoeanie poleam

b. dobry i uprzejmy lekarz. jest konkretny. robi wszystkie badania, zna się na rzeczy.

Bardzo miły i dobry lekarz godny polecenia. Naprawde jeśli do neurologa dzieciecego to tylko do niego!!!

zawiedzliśmy się. nasz synek ma rzadką chorobę i uwa zamy, ze dr niezbyt sie przyłożył ...

Pan dr.Wierzbicki jest jednym z opolskich lekarzy ktory w pelni profesjonalnie podchodzi do wykonywanego zawodu,milo ze jest profesjonalista ktory moze leczyc moje dziecko ,polecam 100%profesji!!!

Polecam!!! Lekarz godny zauafania! Oby jak najwięcej takich lekarzy jak Mariusz Wierzbicki!!!

Polecam zdecydowanie ponieważ długa droga była do tego żeby zdjagnozowac dziecko trafiłam do doktora wierzbickiego ktory skierował mnie na badania i przde wszystkim zdjagnozował chorobe

Do pana doktora trafiłam rok temu.Bardzo pomógł mojej córce. Teraz już wiemy jak ją leczyć i jak żyć z jej chorobą .