lekarz Mariusz Wierzbicki

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Chodze do niego z córką od 5 lat -zawsze trafia z diagnozą, nie przepisuje na slepo antybiotyków. W razie poważniejszych problemów udostepnia prywatne kontakty by przyspieszyć diagnozę a tym samym leczenie dziecka.

tragedia wziąść kase prywatnie i stwierdzić że jest ok, bez dogłębnych badań a dziecko bardzo chore. nie polecam lekarza można się bardzo ale to bardzo naciąć.

prawdziwy specialista konkretny rzeczowy udzieli wszystkich nie zbędnych informacji - pokieruje- do tego dobry człowiek(wspomaga domowe hospicium dla dzieci )

Jest o lekarz jakich mało niestety w naszym kraju. Jednocześnie jest ordynatorem oddziału neurologia dziecięca, oddział jest kolorowy, a podejście do pacjentów na poziomie koleżeńskim. Przez co pozostają miłe wspomnienia po szpitalu.

Doktor godny zaufania, o szerokim spektrum działania - działa wielopłaszczyznowo. Miły, sympatyczny człowiek. Polecam.

Miły, sympatyczny człowiek. Polecam.

Wspaniały człowiek,fachowiec w każdym calu,polecam wszystkim mamom,Wasze dzieci beda chętnie chodzic tego Lekarza !

bardzo miły i kompetentny lekarz, wytłumaczył wszystkie wątpliwości, ma bardzo fajne podejście do pacjenta

Bardzo dobry lekarz, świetne podejście do małego pacjenta jestem bardzo zadowolona.