Lekarze Gdynia

Psychoterapeuta

Bratnia - Gabinet Psychoterapii
Wójta Radtkego 42
Gdynia

Pani Natalia jest wspaniałą psychoterapeutką – serdeczną, empatyczną i uważną na drugiego człowieka. W swojej pracy terapeutycznej łączy podejście psychodynamiczne, co było dla mnie niezwykle cenne. Inspiruje do pracy nad sobą i do wprowadzenia zmian w swoim życiu. Serdecznie polecam 🙂
Opinia dodana przez: Monika
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Ortopeda
                                       lek. med. Karol Janczewski

lek. med. Karol Janczewski

Med Balance Centrum Medyczne
81-393 Gdynia, ul. Żołnierzy 1 Armii WP 13/4
Gdynia

Podejście do pacjenta rzeczowe ,fachowe, pozyskałam wiedzę co zaniedbałam ,jak mam postępować ,by nie dochodziło do przykurczu uszkodzonego kciuka. Dzięki wystawionemu wnioskowi na ortezę już po paru godzinach miałam ją w domu. Otrzymałam podpowiedź i skierowanie na zabieg u doświadczonych lekarzy. Lekarz z bardzo miłym podejściem do pacjenta, z dużą empatią. Polecam usługę u pana K. Janczewskiego dla dobrego rokowania w chorobie.
Opinia dodana przez: Halina
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Dermatolog
                                       lekarz Magdalena Łuczak

lekarz Magdalena Łuczak

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Przychodnia Specjalistyczna Laguna Medical Gdynia
plac Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Jarosław Niebrzydowski

Internista, Reumatolog

Poliklinika evi-MED (nr 1)
Bp. Dominika 16-22
81-402 Gdynia

Trafiłem do doktora przez przypadek bo moja reumatolog była na urlopie. Doktor był bardzo miły i spokojny. Zbadał mnie dokładnie i stwierdził, że muszę zmienić leczenie. Po wizycie czułem się tak jakbym wrócił z innego świata. Zmiana leczenia i zasad dała w efekcie pełną remisję RZS-u. Po raz pierwszy od 3 lat uwierzyłem w to, że nie będę kaleką i chorym do końca życia. Choroba ustępowała stopniowo i teraz już ...
Opinia dodana przez: Krzysztof1974

lekarz Halina Kwaśniak

Pulmonolog, Internista

Diagnostyka Laboratorium oddziału Trójmiasto
Wójta Radtkego 1
81-348 Gdynia

Byłem drugi raz z wizytą u Pani Doktor . Wnikliwa analizy płytki badań tomografem , spokojna rzeczowa rozmowa ,dokładne badanie .Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: marek

lekarz Bartłomiej Korybalski

Internista, Gastrolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Obr.Wybrzeża 1-3
81-367 Gdynia

Chcę wyrazić Panu lek B Korybalskiemu swoją wdzięczność i szacunek za kompetencję ,bardzo czytelne wytłumaczenie choroby ,uprzejmość i zaufanie oraz poświęcony czas i zrozumienie . Pozdrawiam serdecznie Pana doktora życząc wszystkiego Najlepszego . Wojciech Piotrusiewicz
Opinia dodana przez: Wojciech Piotrusiewicz
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Stomatolog
                                       lek. dent. Dorota Łęgowska

lek. dent. Dorota Łęgowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Dental-Pro Centrum Stomatologiczne
ul. Legionów 100A/U1
81-472 Gdynia

Pełen profesjonalizm. Kompleksowe podejście ze świetnie założonym celem do osiągnięcia. Efekt końcowy zawsze jest rewelacyjny. Dobrze wydana kasa.
Opinia dodana przez: Sławek
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Stomatolog
                                       lek. dent. Ewa Sochacka

lek. dent. Ewa Sochacka

81-589 Gdynia

Bardzo polecam Pani, która jest bardzo rzetelną, profesjonalną i kompetentną ntną lekarką. Ma indywidualne podejście do pacjenta, wykazuje duże zaangażowanie w wykonywaną pracę, potrafi w sposób zrozumiały wyjaśnić przyczyny problemu i kompleksowo pokierować leczeniem. Jeszcze raz - gorąco polecam. https://www.4udentalclinic.pl/

lek. med. Agnieszka Chojnacka

81-589 Gdynia

Bardzo delikatna, świetnie robi znieczulenie, wszystko tłumaczy. Podejrzewam, że dzieci ją uwielbiają :) i mają rację - jest super specjalistką, która troszczy się o pacjenta i któremu zależy na najwyższej jakości pracy. Gorąco polecam! https://www.4udentalclinic.pl/

lekarz Joanna Błaszak

Kardiolog

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Med-Reh
Tadeusza Wendy 15
81-350 Gdynia

Pani doktor Błaszak, to lekarz z powołania. Ciepła, empatyczna, uważna. Wizytę oceniam 10/10. Rzadko w dzisiejszych czasach można trafić do TAKIEGO lekarza. Jestem wdzięczna ❤️
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Anna Polak-Tarnowska

81-589 Gdynia

Pani doktor bardzo sympatyczna, cierpliwa i wszystko dokładnie tlumaczy. Juz jestem em umówiona na kolejną wizytę. https://www.4udentalclinic.pl/

lekarz Przemysław Arasimowicz

Internista, Kardiolog

ul. Żwirki i Wigury 14
81-394 Gdynia

Jestem bardzo zadowolony z faktu bycia pacjentem Doktora Arisimowicza.Doktor godny polecenia. Fachowość ,podejście do pacjenta na najwyższym pozimie.
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. med. Barbara Zeman

Radiolog, USG jamy brzusznej

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Med-Reh
Tadeusza Wendy 15
81-350 Gdynia

Pani Doktor Barbara Zeman - wysokiej klasy specjalista, bardzo dokładnie bada bez pośpiechu , jestem bardzo wdzięczna Panu Bogu za takich lekarzy. Ewa Babś
Opinia dodana przez: Ewa
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Endokrynolog
                                       lek. med. Anita Tarnowska

lek. med. Anita Tarnowska

Endokrynolog, Diabetolog

CLINICA MEDICA
Montwiłła-Mireckiego 11
81-229 Gdynia

Do P.Anity trafiłam z polecenia i nie żałuje .Świetny diabetolog/dietetyk ,to jedyna osoba przy ktorej w ciagu 3 mc zgubiłam 13 kg. Najpierw zlecila mi szereg badań ustalajacych dlaczego przybieram na wadze a diety ktore sama stosowałam nie skutkuja,a potem wzieliśmy soe do pracy:).Bardzo miła,sympatyczna osoba ktora zna sie na swoim fachu i cieszy sie z sukcesów swoich pacjentów a w razie chwili słabości potrfi zmotywować.Naprawde polecam Panią Anite :)
Opinia dodana przez: aga
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Psycholog
                                       dr Monika Romanowska

dr Monika Romanowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Pracownia Psychologiczna PEBE
Wielkopolska 36/3
81-552 Gdynia

Nurt poznawczo-behawioralny, w jakim pracuje p. Monika pomógł mi znaleźć cel życiowy, osiągnąć mniejsze cele, dostrzec wiele schematów, które mnie dusiły i z którymi trzeba sobie radzić - niektóre jeszcze są moimi problemami, ale poniekąd dostałam narzędzia, by z nich wychodzić. Pani Monika jest niezwykle miła, uprzejma, zna swoje granice i kompetencje, nie daje sobą manipulować i wskazuje manipulacje, co jest ogromnym plusem u terapeuty. Potrafi chwalić pacjenta, dzieli się ...
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Bartłomiej Wolski

InviMed Klinki Leczenia Niepłodności Gdynia
10 Lutego 16 (II piętro, pion B)
81-364 Gdynia

Zachęcona opiniami udałam się na wizytę do doktora Wolskiego i nie żałuję! Lekarz z prawdziwego zdarzenia! Uprzejmy, kompetentny, miły, z poczuciem humoru. Jeśli coś nie daje mu spokoju, sprawdza do skutku. Prowadził moja pierwsza(jedyną) ciążę i chyba nie zdecydowalabym się na zmianę lekarza przy kolejnej ciąży. SERDECZNIE POLECAM !!!
Opinia dodana przez: D.
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Urolog
                                       lekarz Narcyz Kiejna

lekarz Narcyz Kiejna

Urolog

Przychodnia Orłowo
Wrocławska 54
81-553 Gdynia

U Pana Doktora Kiejny wykonywałem zabieg plastyki napletka. Jak dla mnie to lekarz numer 1:) Mimo wielkiego stresu przed, zabieg przeszedłem bez większej nerwówki. Doktor wzbudzający zaufanie wśród ludzi, widać że zna się na rzeczy a w połączeniu ze swoją asystentką zabieg to już zupełnie bezstresowa czynność:) Nawet podczas leżenia na stole lekarz wraz z asystentką potrafią rozbawić tak, że całe napięcie i stres mijają bardzo szybko:) Panie Doktorze bardzo ...
Opinia dodana przez: T....z

lek. med. Jarosław Kijewski

Otolaryngolog, Otolaryngolog dziecięcy

Gen. Mariusza Zaruskiego 8a/5
81-577 Gdynia

moje 1-e wrazenie jest takie.Bardzo dokladny i konkretny lekarz.widzi wszystko,-nawet to co nie nalezy do jego dziedziny.leki dobiera bardzo starannie i stara sie pomoc pacjentowi.Jest grzeczny , kompetentny.,spokojny i uczynny.To jest lekarz z prawdziwego zdarzenia.W chwili obecnej trudno jest trafic na takiego lekarza.
Opinia dodana przez: miroslaw
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Kardiolog
                                       lekarz Elżbieta Krzymińska-Stasiuk

lekarz Elżbieta Krzymińska-Stasiuk

Kardiolog

Gabinet
Hryniewickiego 6
81-301 Gdynia

Nie spotkałem pod każdym względem - tak dobrego lekarza. Wszechstronność, dociekliwość, inteligencja i olbrzymia skuteczność. Pełen profesjonalizm. A przede wszystkim porządny człowiek.