mgr Marta Górskamgr Marta Górska - zdjęcie profilowe

mgr Marta Górska

Psycholog, Psychoterapeuta

Psycholog zdrowia, psychoterapeuta, psychosomatyk. Specjalizuje się w pracy z osobami cierpiącymi na zaburzenia lękowe i psychosomatyczne. Prowadzi również psychoterapię indywidualną w nurcie poznawczo-behawioralnym szkoląc się w jednym z najlepszych polskich ośrodków kształcących w tym kierunku- Centrum CBT (Cognitive Behavioral Therapy). Odbyła szkolenia pracy z pacjentem dialogiem motywującym organizowanym przez Centrum Dialogu Motywującego i Psychoterapii.
Jest po przebytym szkoleniu z zakresu pracy z osobami cierpiącymi psychicznie.
Swoje doświadczenie zdobywała w placówkach leczenia i diagnozowania zaburzeń psychicznych.
Naukowo zajmuje się pacjentami cierpiącymi z powodu bólu przewlekłego. Prowadzi badania odnośnie zależności cech osobowości z odczuwaniem bólu chronicznego.
Jest autorką prowadzonego w naszej Klinice LekMed programu dla pacjentów cierpiących z powodu bólu przewlekłego.
W LekMed Centrum Medycznym pracuje z Pacjentami przygotowującymi się do operacji (szczególnie kręgosłupa) jak również jest wsparciem w procesie ich rehabilitacji. Prowadzi diagnostykę przedoperacyjną w celu zadbania o jakość życia pacjenta prowadząc stały nadzór nad stanem zdrowia psychicznego po operacji.

Przyłączam się do powyższych opinii , a od siebie chcę podziękować Pani za wsparcie i ogromną psychiczną pomoc jakiej mi Pani udzieliła. Pokierowała mnie Pani do najbardziej trafionych specjalistów - jako jedyna z psychologów przy moich objawach somatycznych zaproponowała wykonania szeregu badań - nawet internista był pod wrażeniem Pani kompetencji i wiedzy. To jaką Pani ma postawę do pacjenta , jaki szacunek i jak była Pani wsłuchana w moje trudności jest dla mnie godne podziwu.
Będę Panią polecała wszystkim!

Empatyczna, ciepła i profesjonalna osoba. Godna zaufania, a także skuteczna i kompetentna. Bardzo mi pomogła gdy tego potrzebowałam….

bardzo dobra terapeutka, do problemu podchodzi rozpatrując wiele jego przyczyn. Podobało mi się, że każde spotkanie przychodziła punktualnie i ten czas był dobrze zagospodarowany. Dziękuję za poświęcony czas, praca z Panią bardzo mi się przydała. Krzysiek

Krzysiek

wspałniały specjalista, polecam każdemu! kulturalna i konkretna, bardzo duża wiedza. takich fachowców potrzebujemy. polecam każdemu naprawdę

Z czystym sumieniem polecam wizyty u Pani Doktor. Zdiagnozowała u mnie nerwicę. Jestem osobą z silnymi bólami i od kiedy zaczęłyśmy pracować nad psychiką odczuwam ból, ale mnieszy. Pani Doktor dziękuję.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Legionowo"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236