dr Mateusz Tylkodr Mateusz Tylko - zdjęcie profilowe

dr Mateusz Tylko

Specjalista położnictwa i ginekologii. Pracował przez 8 lat w Klinice Położnictwa i Ginekologii Akademii Medycznej. Przez ostatnie kilka lat pracował w Szpitalu Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy. Pracował również w Wielkiej Brytanii w Blackheath Hospital w Londynie. Odbywał także wolontariat w Hospital de Arzobispo Loayza w Limie w Peru. Konsultuje również w języku hiszpańskim, portugalskim, angielskim i rosyjskim.

Mam kawałek do Ginemedici, ale warto było udać się na wizytę do tego specjalisty. Zdrowie pacjenta jest na pierwszym miejscu, wszystkie badania wykonane rzetelnie, fachowe podejście i życzliwość. Pozdrawiam

Pan dr jest osobą bardzo ciepłą i empatyczną. Poświęcił mi dużo czasu, wszystko wytłumaczył. Stoicki spokój i wiedza na wysokim poziomie powodowały że byłam spokojna o maleństwo - w ciąży bardzo powikłanej.

Bardzo ciepły i wspaniały lekarz. Jako jedyny przy każdej wizycie pyta mnie o moje samopoczucie. Ma ogromna wiedzę i doświadczenie. Prowadził moja ciąże od początku do szczęśliwego rozwiązania, oby więcej takich lekarzy!

Profesjonalista w każdym calu! Bardzo ludzkie podejście do pacjenta, sympatyczny jako człowiek. Zawsze przeprowadza konkretne badania, stawia odpowiednią diagnozę. Polecam z całą pewnością. Mój lekarz od 5 lat :)

Rzetelny, konkretny i przede wszystkim widac ze wie co mowi. Poszlam "z ulicy" na usg poloznicze, ze wzgledu na wyjatkowe okolicznosci. Lekarz bardzo mnie uspokoił za co jestem bardzo wdzięczna!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Wrocław
AAVITA Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna
Racławicka 15/19
53-146 Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław