lek. dent. Michał Leszczyk

W swoim życiu miałam różnych stomatologów, ale Pan Michał to chodzący ideal! Jedynie jemu zaufałam i dzięki niemu mam piękny uśmiech Lekarz wesoły, zawsze wszystko wytłumaczy, zawsze pomoże w "pilnych " sprawach. Świetny dentysta!

Świetny dentysta!

Mam już swoje lata ale takiego profesjonalisty w tym zawodzie jeszcze nie spotkałem. Super stomatolog.

Najlepszy stomatolog jakiego mialam okazje poznać. Swoim ciepłem,dobrym humorem I dokladnoscia nie pozwala na jakikolwiek strach. Lekarz z powołania o zlotym serduchu!:)

Mój najlepszy lekarz z jakim dotychczas pracowałam ! :) Asystentka ze Starej Miłosnej :) Pozdrawiam :*:**:*:*

Szybki, profesjonalny , zawsze na czas, bardzo dobrze znający swój fach. Młody, delikatny, dowcipny. lekarz, co w takim miejscu jak gabinet stomatologiczny nie jest bez znaczenia. Nie chodzi tu o tzw. czarny dowcip, którym dr.Michał też sypie jak z rękawa jak trzeba , lecz o żart i humor rozlużniajacy, pozwalający pacjentom przetrwać bardzo trudne dla nich chwile. Ta cholerna nuda po znieczuleniu, że nic nie boli i nic się nie dzieje.. A tu już po wszystkim!!! Najnowsze technologie wykorzystywane w tym gabinecie, jakeś neznane, mi przynajmniej, specjalistyczne maszyny, turbofrezarki,chłodzące wodą ...

Najnowsze technologie wykorzystywane w tym gabinecie, jakeś neznane, mi przynajmniej, specjalistyczne maszyny, turbofrezarki,chłodzące wodą fontanny, kosmiczne materiały, lotnicze fotele, powalajaca muzyka z głośnika , plus Pan Doktor Michał Leszczyk , to prawie (!) absolutny top współczesnej stomatologii. (Niestety nie było mi dane zasiąsć w fotelu u samego mistrza dr. Pańczyka , który jest jak wieść głosi liderem absolutnym w tej precyzyjnej medycznej sztuce, a za taką uważam stomatologię) oj. pojechałem.. koniec reklamy !
pozdrawiam Krzysztof Werkowicz :)(:

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134