lek. dent. Michał Leszczyk

Endodonta godny polecenia - podjął się powtórnego przeleczenia kanałowego po leczeniu po innych "specjalistach" - złamane narzędzia zostały usunięte - zęby uratowane. Stomatolog z powołania:) Polecam:)

Po kilku lekarzach stomatologach z jakimi miałem przyjemność przez kilkanaście ostatnich lat w końcu trafiłem do dr Michała Leszczyka. Genialny stomatolog zarówno pod kątem leczenia jak i samej osoby Pana Michała. Jako jedyny lekarz podczas leczenia usunął mi w dwóch zębach złamane narzędzia dentystyczne. Poprzedni lekarz u którego doszło do złamania 3-krotnie próbował, a dr Michałowi się udało:) Pozatym Pan dr Michał Leszczyk jest genialną osobą z nietuzinkowym poczuciem humoru, sprawiającym, że wizyty stomatologiczne stają się przyjemnością:)

Po kolejnej wizycie u Doktora Michała śmiem twierdzić, że jest to najlepszy specjalista. Zabieg wykonany bezboleśnie i szybko. Polecam bardzo i jeszcze raz dziękuję i kłaniam się nisko Panu Doktorowi.

Zdecydowanie polecam. Poprzedni dentyści już przekreslali mojego problemowego zęba. Na szczęście trafiłam na Pana Michała, który ocalił moja 4. Nie wyobrażam sobie teraz chodzić do kogoś innego! Pozdrawiam

Lek. dent. Michał jest najlepszym dentystą jakiego dotąd spotkałam. Pełen profesjonalizm, wiedza, zaangażowanie, bardzo dobre podejście do pacjenta. Dostałam się pod opiekę doktora z polecenia koleżanki i teraz sama polecam dalej, ponieważ nikt wcześniej tak dokładnie nie zajął się moimi zębami. Prawdziwy lekarz z powołania, który ratuje nawet najgorsze przypadki

Jest to najlepszy dentysta na całym Świecie!!!!! Co tu dużo pisać, trzeba się zapisać do niego na wizytę i się przekonać! :)

Najlepszy jakiego poznałam, pełen empatii oraz posiadający potężną wiedzę. Gdyby lekarze ratowali życie jak ten dentysta zęby to żylibyśmy długo dłużej na świecie :)

Jedyny w swoim rodzaju. Polecam z pełną odpowiedzialnością. Otwartość - poczucie humoru - zawsze bezboleśnie. Nie sądziłem, że wizyta u dentysty może okazać się przyjemna.

Stomatolog z powolania,cudowny czlowiek z zeba nadajacego sie tylko do usunuecia wg.wielu innych stomatologow ,jedynie on podjal sie leczenia,ktore przynioslo efekt /zab uratowany/.Nesamowity czlowiek,zawsze usmiechniety,cieply z doskonalym podejsciem do pacjenta.Polecam!!!!

W swoim życiu miałam różnych stomatologów, ale Pan Michał to chodzący ideal! Jedynie jemu zaufałam i dzięki niemu mam piękny uśmiech Lekarz wesoły, zawsze wszystko wytłumaczy, zawsze pomoże w "pilnych " sprawach. Świetny dentysta!

Świetny dentysta!