lek. dent. Michał Leszczyk

Szybki, profesjonalny , zawsze na czas, bardzo dobrze znający swój fach. Młody, delikatny, dowcipny. lekarz, co w takim miejscu jak gabinet stomatologiczny nie jest bez znaczenia. Nie chodzi tu o tzw. czarny dowcip, którym dr.Michał też sypie jak z rękawa jak trzeba , lecz o żart i humor rozlużniajacy, pozwalający pacjentom przetrwać bardzo trudne dla nich chwile. Ta cholerna nuda po znieczuleniu, że nic nie boli i nic się nie dzieje.. A tu już po wszystkim!!! Najnowsze technologie wykorzystywane w tym gabinecie, jakeś neznane, mi przynajmniej, specjalistyczne maszyny, turbofrezarki,chłodzące wodą ...

Najnowsze technologie wykorzystywane w tym gabinecie, jakeś neznane, mi przynajmniej, specjalistyczne maszyny, turbofrezarki,chłodzące wodą fontanny, kosmiczne materiały, lotnicze fotele, powalajaca muzyka z głośnika , plus Pan Doktor Michał Leszczyk , to prawie (!) absolutny top współczesnej stomatologii. (Niestety nie było mi dane zasiąsć w fotelu u samego mistrza dr. Pańczyka , który jest jak wieść głosi liderem absolutnym w tej precyzyjnej medycznej sztuce, a za taką uważam stomatologię) oj. pojechałem.. koniec reklamy !
pozdrawiam Krzysztof Werkowicz :)(:

Lek. dent. Michał jest najlepszym dentystą jakiego dotąd spotkałam. Pełen profesjonalizm, wiedza, zaangażowanie, bardzo dobre podejście do pacjenta. Dostałam się pod opiekę doktora z polecenia koleżanki i teraz sama polecam dalej, ponieważ nikt wcześniej tak dokładnie nie zajął się moimi zębami. Prawdziwy lekarz z powołania, który ratuje nawet najgorsze przypadki

Zdecydowanie polecam. Poprzedni dentyści już przekreslali mojego problemowego zęba. Na szczęście trafiłam na Pana Michała, który ocalił moja 4. Nie wyobrażam sobie teraz chodzić do kogoś innego! Pozdrawiam

Jest to najlepszy dentysta na całym Świecie!!!!! Co tu dużo pisać, trzeba się zapisać do niego na wizytę i się przekonać! :)

W swoim życiu miałam różnych stomatologów, ale Pan Michał to chodzący ideal! Jedynie jemu zaufałam i dzięki niemu mam piękny uśmiech Lekarz wesoły, zawsze wszystko wytłumaczy, zawsze pomoże w "pilnych " sprawach. Świetny dentysta!

Świetny dentysta!

Stomatolog z powolania,cudowny czlowiek z zeba nadajacego sie tylko do usunuecia wg.wielu innych stomatologow ,jedynie on podjal sie leczenia,ktore przynioslo efekt /zab uratowany/.Nesamowity czlowiek,zawsze usmiechniety,cieply z doskonalym podejsciem do pacjenta.Polecam!!!!

Najlepszy stomatolog jakiego mialam okazje poznać. Swoim ciepłem,dobrym humorem I dokladnoscia nie pozwala na jakikolwiek strach. Lekarz z powołania o zlotym serduchu!:)

Jedyny w swoim rodzaju. Polecam z pełną odpowiedzialnością. Otwartość - poczucie humoru - zawsze bezboleśnie. Nie sądziłem, że wizyta u dentysty może okazać się przyjemna.

Najlepszy jakiego poznałam, pełen empatii oraz posiadający potężną wiedzę. Gdyby lekarze ratowali życie jak ten dentysta zęby to żylibyśmy długo dłużej na świecie :)

Mam już swoje lata ale takiego profesjonalisty w tym zawodzie jeszcze nie spotkałem. Super stomatolog.