dr n. med. Michał Tymowski

Neurochirurg

BARDZO DOBRY SPECJALISATA I WSPANIŁAY CZŁOWIEK . Potrafi poświęcić czas pacjentowi i rodzinie . Dokładnie wyjaśni przyczynę choroby operacji i dalszym leczeniu podnosi na duchu. Dzięki temu mąż czuł się bezpiecznie i spokojnie przed operacją jak i po ... Dziękujemy Panie Michale i życzymy dalszych sukcesów.

Dziękujemy Panie Michale i życzymy dalszych sukcesów.

Pan doktor Tymowski to bardziej miły i kompetentny człowiek. Polecam każdemu z chorobą kręgosłupa.

co do kultury osobistej, umiejętności, wiedzy wszystko już zostało napisane, złote ręce to chyba największa zaleta neurochirurga - on takie ma - dziękuję za to ,że jeszcze mogę być z moją żoną z podziękowaniem Kazimierz Rakocz

z podziękowaniem Kazimierz Rakocz

WITAM SERDECZNIE.MOZE JA NIE MIALAM SZCZESCIA PONIEWAZ BYLAM TYLKO KONSULTOWANA W INNYM SZPITALU.TO PRAWDA JEST SYMPATYCZNY I GRZECZNY,ALE NA SILNE ZAWROTY GLOWY DORADZIL REHABILITACJE.MIMO ZLYCH WYNIKOW Z MR.

Cudowny człowiek! bardzo kompetentny, komunikatywny fachowiec w swojej dziedzinie! Jestem pod ogromnym wrażeniem Pana Doktora! Dziękuję z głębi serca za uratowanie życia mojej Mamie w Wigilię 2015r. Jestem ogromnie wdzięczna za spotkanie na mojej/naszej rodzinnej drodze Pana Doktora Tymowskiego! Jest niezwykłym lekarzem!

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Sosnowiec"?

Wojewódzki szpital im św Barbary
Sosnowiec