dr n. med. Michał Tymowski

Neurochirurg

jest cudownym człowiekiem , cierpliwym , bardzo komunikatywnym i przede wszystkim bardzo ciepłym w stosunku do pacjenta

Żałuję ,że nie trafiłam przed operacją do tego lekarza.Jakim cudownym lekarzem jest Pan dr Tymowski, zobaczyłam leżąc w szpitalu,gdzie miałam operowanego oponiaka mózgu.Po operacji jako jedyny lekarz udzielił mi informacji dotyczących zabiegu.

Cierpiałam wiele lat na dolegliwości z powodu kręgosłupa- odwiedziłam wielu lekarzy, niedawno trafiłam na Pana Doktora- już po pierwszej rozmowie uwierzyłam, że można mi pomóc. I rzeczywiście- obecnie niemal zapomniałam, że kiedyś przestałam wierzyć ,że jeszcze ktokolwiek będzie mógł mi pomóc. Obecnie nawet już nie myślę o operacji, zapomniałam o bólu. Dziękuję.

to wspaniały lekarz, dla mnie i mojej rodziny anioł, który uratował mojego męża naprawiając błędy poprzednich lekarzy, to ogromne szczęście spotkać Takiego Lekarza!

Wspaniały lekarz i człowiek... Ratował mi życie, ... dzięki Niemu mogę w ogóle coś napisać...

Wspaniały lekarz i człowiek...
Ratował mi życie, ... dzięki Niemu mogę w ogóle coś napisać...

dr tymowski to wspanialy lekarz i czlowiek. Takich lekarzy jak on powinno byc wiecej.

Komunikatywny i konkretny. Wyczerpująco odpowiada na zadawane mu pytania.Tacy lekarze powinni być wszyscy.

To jest po prostu świetny lekarz. Ma podejście do pacjentów.

To jest po prostu świetny lekarz. Ma podejście do pacjentów.