dr n. med. Michał Tymowski

Neurochirurg

Pan Doktor Michał Tymowski to wspaniały i bardzo kompetentny lekarz znający się na swoim fachu. Prowadził sprawę mojego Taty i bardzo dobrze przeprowadził operacje wszystko doskonale wytłumaczył dobral odpowiednie leki. Poraz pierwszy spotkaliśmy tak wspaniałego lekarza interesującego się pacjentem. Szkoda że już nie pracuje w szpitalu w Sosnowcu. Powodzenia Panie doktorze, dziękujemy za wszystko oraz życzymy dalszych sukcesów.

BARDZO DOBRY SPECJALISATA I WSPANIŁAY CZŁOWIEK . Potrafi poświęcić czas pacjentowi i rodzinie . Dokładnie wyjaśni przyczynę choroby operacji i dalszym leczeniu podnosi na duchu. Dzięki temu mąż czuł się bezpiecznie i spokojnie przed operacją jak i po ... Dziękujemy Panie Michale i życzymy dalszych sukcesów.

Dziękujemy Panie Michale i życzymy dalszych sukcesów.

Pan doktor Tymowski to bardziej miły i kompetentny człowiek. Polecam każdemu z chorobą kręgosłupa.

co do kultury osobistej, umiejętności, wiedzy wszystko już zostało napisane, złote ręce to chyba największa zaleta neurochirurga - on takie ma - dziękuję za to ,że jeszcze mogę być z moją żoną z podziękowaniem Kazimierz Rakocz

z podziękowaniem Kazimierz Rakocz

WITAM SERDECZNIE.MOZE JA NIE MIALAM SZCZESCIA PONIEWAZ BYLAM TYLKO KONSULTOWANA W INNYM SZPITALU.TO PRAWDA JEST SYMPATYCZNY I GRZECZNY,ALE NA SILNE ZAWROTY GLOWY DORADZIL REHABILITACJE.MIMO ZLYCH WYNIKOW Z MR.

Cudowny człowiek! bardzo kompetentny, komunikatywny fachowiec w swojej dziedzinie! Jestem pod ogromnym wrażeniem Pana Doktora! Dziękuję z głębi serca za uratowanie życia mojej Mamie w Wigilię 2015r. Jestem ogromnie wdzięczna za spotkanie na mojej/naszej rodzinnej drodze Pana Doktora Tymowskiego! Jest niezwykłym lekarzem!

Dr Michał Tymowski to niezwykły i wspaniały człowiek ,pełen ciepła , spokoju , szacunku dla innych.Posiada ogromną wiedzę i umiejętności ,jest niezmiernie odpowiedzialny ,rozsądny i mądry.Jemu zawdzięczamy życie i sprawność mojego męża.Operację przeprowadził idealnie ( mąż po 2 tyg. po zabiegu mógł żyć praktycznie bez żadnych ograniczeń - nikt nie mógł w to uwierzyć ).Potrafi z serca poświęcić czas pacjentowi choć jest zagoniony i ma tysiąc obowiązków .Odpowie cierpliwie i dokładnie na każde pytanie. .Zawsze będzie naszym dobrodzijem ,wszystkim polecamy i życzymy mu świetlanej przyszłości oraz dużo zdrowia i szczęścia by nadal niestrudzenie ratował ludzkie życie bo ma wielki dar.Dziękujemy Panie Doktorze! Niech Bóg Pana zawsze błogosławi.

Pan Doktor Tymowski to najwspanialszy lekarz i człowiek jakiego dane mi było spotkać na mojej drodze! Kompetentny, uprzejmy, życzliwy, bardzo miły, wybitny fachowiec w swojej dziedzinie! Pacjent nie jest traktowany przez niego nie jako "kolejny przypadek" tylko jako CZŁOWIEK, któremu poświęca dużo czasu i zainteresowania. Dzięki niemu nie popadłam w histerię oczekując na wynik...Spokojnie i fachowo odpowiadał na moje pytania wyjaśniając szczegółowo każdą kwestię związaną z chorobą. Z czystym sumieniem polecam każdemu Pana Doktora Tymowskiego, któremu życzę wielu sukcesów i dużo cierpliwości do takich pacjentów jak ja! Dziękuję Panie Doktorze z całego serca!!!

Wspaniały człowiek i lekarz. Miły, uprzejmy, posiadający ogromną wiedzę, godny zaufania... Jestem po operacji głowy 2 lata, nikt nie chce mi wierzyć że przeszłam tak poważną operację ale byłam w dobrych rękach. Dziękuję :)

Dziękuję :)

Najlepszy lekarz na świecie!!! Przeprowadził mojej siostrze 2 operacje guza mózgu, dzięki niemu wszystko jest ok :)