dr n. med. Michał Tymowski

Neurochirurg

Dzięki niemu mam okazje na "drugie życie". Polecam serdecznie Pana doktora wszystkim.

Bardzo dobry lekarz i bardzo miły człowiek .

Bardzo dobry lekarz i bardzo miły człowiek .

Gorąco polecam wszystkim chorym Pana Doktora , który jest bardzo kompetentny, profesjonalny ,ale z dużym zrozumieniem dla pacjenta pozdrawiam wdzięczna pacjentka

Profesjonalista. Kompetentny i rzeczowy lekarz. Świetne podejście do pacjenta. Duże poświęcenie i zainteresowanie pacjentami. PRAWDZIWY lekarz z powołania!!! Wdzięczny pacjent.

Miły i kompetentny.Polecam każdemu z chorobą kręgosłupa.

Miły i kompetentny.Polecam każdemu z chorobą kręgosłupa.

Wspaniały lekarz, z prawdziwego powołania, jeden z niewielu jakich spotkałam w swoim życiu. Dzięki niemu dzisiaj chodzę a było ze mną naprawdę źle(paraliż).

Mam 34 lata przed operacją kręgoslupa pratycznie przestalem chodzic.Dopiero co wyszedłem ze szpitala,dzisiaj odbyłem pierwszy spacer poza terenem szpitala, ponad 4km!!!Dr.Tymowski przyszedł,wytłumaczył co zrobi i jak, i poprostu postawił mnie na nogi!SUPER LEKARZ.Pozdrawiam Tomek

Doskonaly lekarz, majacy bardzo profesjonalne podejscie do swojej profesji. Bardzo rzetelnie zajmowal sie leczeniem mojej Mamy. Czlowiek wykazujacy sie empatia, kultura osobista i szacunkiem w stosunku do pacjeta i jego rodzinny. EL.

Z ręką na sercu polecam Pana Doktora. Bardzo dobry fachowiec.

Z ręką na sercu polecam Pana Doktora. Bardzo dobry fachowiec.

jest wspaniałym specjalistą potrafi wysłuchać pacjenta doradzić pomoc w cierpieniu takich lekarzy powinno być więcej życzę mu wielu sukcesów w pracy