dr n. med. Michał Tymowski

Neurochirurg

Jeszcze NIGDY w życiu nie spotkałam się z tak miłym, uprzejmym i poświęcającym się lekarzem. To w jaki sposób podchodzi do chorych nie jest się w stanie nawet opisać. Żaden z lekarzy spotkanych na mojej drodze nie interesował się pacjentami tak jak dr Michał Tymowski. Prawdziwy lekarz z powołaniem i takich tylko ze świecą szukać.

To w jaki sposób podchodzi do chorych nie jest się w stanie nawet opisać.
Prawdziwy lekarz z powołaniem i takich tylko ze świecą szukać.

Bardzo dobry lekarz i bardzo miły człowiek .

Bardzo dobry lekarz i bardzo miły człowiek .

Dzięki niemu mam okazje na "drugie życie". Polecam serdecznie Pana doktora wszystkim.

Gorąco polecam wszystkim chorym Pana Doktora , który jest bardzo kompetentny, profesjonalny ,ale z dużym zrozumieniem dla pacjenta pozdrawiam wdzięczna pacjentka

Profesjonalista. Kompetentny i rzeczowy lekarz. Świetne podejście do pacjenta. Duże poświęcenie i zainteresowanie pacjentami. PRAWDZIWY lekarz z powołania!!! Wdzięczny pacjent.

Dr Tymowski to lekarz z prawdziwego powołania - oby więcej było takich lekarzy i oby inni lekarze, wiecznie nie mający czasu, nie wymogli na nim olewania pacjenta - DUŻO ZDROWIA I DALSZEJ CIERPLIWOŚCI ŻYCZE

Miły i kompetentny.Polecam każdemu z chorobą kręgosłupa.

Miły i kompetentny.Polecam każdemu z chorobą kręgosłupa.

Z ręką na sercu polecam Pana Doktora. Bardzo dobry fachowiec.

Z ręką na sercu polecam Pana Doktora. Bardzo dobry fachowiec.

Wspaniały lekarz, z prawdziwego powołania, jeden z niewielu jakich spotkałam w swoim życiu. Dzięki niemu dzisiaj chodzę a było ze mną naprawdę źle(paraliż).

Doskonaly lekarz, majacy bardzo profesjonalne podejscie do swojej profesji. Bardzo rzetelnie zajmowal sie leczeniem mojej Mamy. Czlowiek wykazujacy sie empatia, kultura osobista i szacunkiem w stosunku do pacjeta i jego rodzinny. EL.