mgr Monika Dzienniak

Logopeda

Można śmiało powiedzieć, że najlepsza specjalistka ze świetnym podejściem do dzieci i rodzica. Nic nie umknie jej uwadze. Jestem bardzo zadowolna i polecam każdemu kto ma jakikolwiek problem z dzieckiem. Nas wyprowadziła bardzo szybko z kłopotu. Polecam.

Polecam zdecydowanie, świetne podejście i olbrzymia cierpliwość :-) Korzystam z terapii biofeedback dla dziecka autystycznego i jestem pod wrażeniem jak moja córka chętnie uczestniczy w zajęciach bo na innych bywa różnie. Myślę że to zasługa prowadzącej terapię. Polecam

Świetna specjalistka z super podejściem. Bardzo dokładna i rzeczowa. Niezwykle skuteczna. Terapia biofeedback na najwyższym poziomie i z bardzo dobrymi efektami. Polecam bo naprawdę warto leczyć się u najlepszych. Gabinet na Słowackiego 155/157 w bloku Polo godny polecenia. Z tego co wiem, Pani doktor przyjmuje na NFZ na Wolborskiej więc doświadczenie zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi ogromne.

Jestem bardzo mile zaskoczona, bardzo uprzejma i dokładna. Zajęcia ciekawe i bardzo szybko widoczne efekty. Polecam.

Jak dla mnie świetna, profesjonalna z doskonałym kontaktem w stosunku do dziecka jak i do rodzica. Bardzo dokładnie zbadała córkę i otworzyła oczy na wiele spraw. Odpowiednio pokierowała. Jestem bardzo zadowolona, bardzo dużo pomogła mnie i mojemu dziecku. Polecam

Wciąż poszukujesz "Logopeda Piotrków Trybunalski"?

mgr
Grażyna Wijata