lekarz Paweł Kołodziej

3,6
3,3
3,6
3,5

KOŁODZIEJ to jest konował , który jest obsadzony we wszystkich możliwych komisjach ,przyjmuje w przychodni na Kusocińskiego, prywatnie na Siękiewicza jest zastępcą ordynatora w Szpitalu na Kusocińskiego.Jak by wyliczył to on jemu brakuje godzin do życie a co dopiero o leczeniu ludzi .Nie polecam szkoda czasu i pieniędzy.Człowiek jest dla niego przedmiotem czasami się zastanawiam czy on nie powinien się leczyć psychiatrycznie.

DR Kołodziej wydaje się być osobą oschłą i niekompetentną dla niektórych. Z doświadczenia jednak wiem, że to tylko pozory. Jest opanowanym, rzetelnym specjalistą, który dobiera leki bardzo kompleksowo. Krótkość wizyt zapewne wynika po prostu ze specyfiki pracy. Gdyby uderzał z każdym w niekończącą się dyskusję stałby się psychoterapeutą, a to psychiatra- ma zdiagnozować, tłumaczyć schorzenie, dobrać leki, nie prowadzić wielogodzinnych wykładów "na temat"...Trzeba go trochę zrozumieć, bo to rodzaj pracy , która jest bardzo obciążająca. To jest człowiek, nie robot.

Po wielu latach walki z chorobą dopiero dr Kołodziej postawił mi właściwą diagnozę i dobrał odpowiednie leki, które pozwoliły mi wrócić do normalnego życia. Podejście do pacjenta bardzo rzeczowe konkretne i bez owijania w bawełnę. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego psychiatry.

Umie szybko diagnozować stan zdrowia pacjenta, po kilku słowach na komisji odwoławczej od stopnia umiarkowanego na stopień znaczny przekręcił że dziecko jest niepełnosprawne w stopniu lekkim, CUDOWNE UZDROWIENIE !!!!!!!!!!!! Niech teraz "w/w konował" się zajmie moim dzieckiem, przepraszam zapomniałem że już "nie wymaga" zajmowania się!!!!!!!!!!!!!!

Moze kompetentny ale fatalne podejscie do pacjenta

Moze kompetentny ale fatalne podejscie do pacjenta

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Kielce"?

BeautyDent Prywatny Gabinet Stomatologiczny

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM PSYCHIATRII
SPACEROWA 5
Morawica
Prywatny Gabinet Psychiatryczny
Sienkiewicza 76 p.15 (IV piętro)
Prywatny Gabinet Lekarski
Starodomaszowska 30 l. 41