lekarz Paweł Kołodziej

3,7
3,4
3,7
3,6

Zdecydowanie warto było leczyć się u Pana Pawła. Pan doktor, jest bardzo dobrym specjalistą. Bardzo profesjonalnie, rzetelnie i konkretnie.

DR Kołodziej wydaje się być osobą oschłą i niekompetentną dla niektórych. Z doświadczenia jednak wiem, że to tylko pozory. Jest opanowanym, rzetelnym specjalistą, który dobiera leki bardzo kompleksowo. Krótkość wizyt zapewne wynika po prostu ze specyfiki pracy. Gdyby uderzał z każdym w niekończącą się dyskusję stałby się psychoterapeutą, a to psychiatra- ma zdiagnozować, tłumaczyć schorzenie, dobrać leki, nie prowadzić wielogodzinnych wykładów "na temat"...Trzeba go trochę zrozumieć, bo to rodzaj pracy , która jest bardzo obciążająca. To jest człowiek, nie robot.

Po wielu latach walki z chorobą dopiero dr Kołodziej postawił mi właściwą diagnozę i dobrał odpowiednie leki, które pozwoliły mi wrócić do normalnego życia. Podejście do pacjenta bardzo rzeczowe konkretne i bez owijania w bawełnę. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego psychiatry.

KOŁODZIEJ to jest konował , który jest obsadzony we wszystkich możliwych komisjach ,przyjmuje w przychodni na Kusocińskiego, prywatnie na Siękiewicza jest zastępcą ordynatora w Szpitalu na Kusocińskiego.Jak by wyliczył to on jemu brakuje godzin do życie a co dopiero o leczeniu ludzi .Nie polecam szkoda czasu i pieniędzy.Człowiek jest dla niego przedmiotem czasami się zastanawiam czy on nie powinien się leczyć psychiatrycznie.

Jestem po pierwszej wizycie i na ten moment mogę powiedzieć tylko, ze rzeczywiście coś jest na rzeczy jeśli chodzi o krótkość tych wizyt... Mimo, ze doktor wydaje się rzetelny , b.dobrze stara się dobrać lek itd.to jednak wydaje się zbyt rzeczowy i pośpieszny w rozmowie..To troszkę mnie zawiodło, ale zobaczymy jak będzie dalej.Myślę,ze ma spore doświadczenie i wiedzę dlatego sprawia wrażenie niewzruszonego niczym i lekko nieobecnego.Na ten moment tyle

Umie szybko diagnozować stan zdrowia pacjenta, po kilku słowach na komisji odwoławczej od stopnia umiarkowanego na stopień znaczny przekręcił że dziecko jest niepełnosprawne w stopniu lekkim, CUDOWNE UZDROWIENIE !!!!!!!!!!!! Niech teraz "w/w konował" się zajmie moim dzieckiem, przepraszam zapomniałem że już "nie wymaga" zajmowania się!!!!!!!!!!!!!!

pracuje w szpitalu w morawicy nikomu nie polecam tej placowki tam sa okropni lekarze. Pan doktor Kołodziej to jeden z naj lepszych specialistów osobiscie sie o tym przekonałam i mam porownanie.polecam go wszystkim to najlepszy lekarz psychiatra.

Leczę się u Pana Kołodzieja już 5 lat. Wcześniej publicznie na oddziale II, teraz prywatnie. Szczerze polecam, jest bardzo uprzejmy, zrównoważony (a z doświadczenia wiem, że to rzadka cecha wśród psychiatrów kieleckich lub morawickich), można z nim spokojnie porozmawiać, nie narzuca leków, które nie działają, nie uważa się za guru.

Niewiem co bym mogła o nim powiedzieć leczę się u niego, nie umie mi dobrać leków:(zmienia mi je ale czasem czuje się dobrze a częściej czuje się źle.. Jest nawet fajny ale mało mówny, i krótko trzyma pacjenta

Wspaniały człowiek i lekarz. Miły, spokojny, potrafi słuchać, udziela fachowych porad, jest na bieżąco z nowościami farmakologicznymi, posiada niesamowitą pamięć! Przyjazny pacjentowi, terapia bardzo mi pomogła. Polecam wszystkim!