dr n. med. Piotr Bednarskidr n. med. Piotr Bednarski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

dr n. med. Piotr Bednarski

Chirurg ogólny

Dodaj opinię Umów wizytę

Specjalista chirurg z 25 letnią praktyką. Specjalizuje się w diagnostyce i chorobach piersi. Autor 37 publikacji naukowych, wieloletni nauczyciel akademicki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Wiedzę i doświadczenie zawodowe z zakresu leczenia raka piersi zdobywał w wielu osrodkach w Polsce i za granicą m.in. Nicei, Hadze, Hamburgu i w Berlinie. Członek Ogólnopolskiego Zespołu Ekspertów ds. ustalenia standardów biopsji mammotomicznej i diagnostyki chorób piersi. Szkoli wielu lekarzy w Polsce w zakresie biopsji mammotomicznej. Pomysłodawca i przewodniczący zespołu ds. Wczesnej Diagnostyki Raka Piersi w Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Bytomiu. Członek wielu towarzystw naukowych i zawodowych m.in. Towarzystwa Chirurgów Polskich, European Society of Surgical Oncology (ESSO), posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie badań USG. W swojej pracy zawodowej szczególnie zainteresowany małoinwazyjnymi metodami diagnostyki i leczenia raka piersi.

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.

Specjalista wysokiej klasy. Godny zaufania. Nie żałuje że właśnie tego lekarza wybrałam;))))))))))

Podzielam pozytywne opinie moich poprzedniczek. Miałam wykonywaną u dr Bednarskiego biopsję mammotomiczną oraz chirurgicznie usuwany guz piersi. Jestem bardzo zadowolona z opieki jaką zostałam otoczona tak przez Pana Doktora jak i personel z nim współpracujący. Cudowni ludzie, którzy zarażają swoją pozytywną energią i tworzą niepowtarzalną atmosferę przez co nawet największe zmartwienia zdrowotne znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Sam zabieg biopsji mammotomicznej okazał się całkowicie bezbolesny. Pan Doktor dokładnie wytłumaczył przebieg zabiegu i ewentualne odczucia jakie mogą jemu towarzyszyć, które w 100% potwierdziły się w rzeczywistości. Identycznie wyglądała sytuacja w przypadku chirurgicznego wycięcia guza - jedynie strach miał wielkie oczy, a bać się nie było czego. Pan Doktor wykonał zabieg tak by pozostał jak najmniejszy ślad, zaś pielęgniarka jemu towarzysząca dbała m. in. o mój komfort. Długo szukałam lekarza który obok wiedzy medycznej będzie budził również moje zaufanie. Teraz wiem że trafiłam najlepiej jak mogłam obok tego że Pan Doktor jest światowej klasy specjalistą to jeszcze cudownym człowiekiem. Cieszę się że spotkałam Tych Ludzi na swojej drodze - dziękuję tak Panu Doktorowi jak i jego współpracownikom (w szczególności Pani Eli) i gorąco polecam. Drogie Panie - WARTO :-)

Jestem akurat po biopsji mammotomicznej , którą wykonywał mi Pan dr Bednarski w Katowicach przy ul. Dębowej . Biopsję robiłam prywatnie , ponieważ z NFZ musiałabym czekać na termin co najmniej pół roku , nie wytrzymałabym w stresie tyle czasu ! Na Usg piersi wykryto mi guzek ok. 14 mm , zabieg biopsji okazał się bardzo krótki i praktycznie bezbolesny , trwał zaledwie 20 min. Dr Bednarski bardzo profesjonalnie wykonał zabieg , nic nie czułam , Dr wszystko dokładnie wytłumaczył , wyjaśnił , wspierał mnie i był bardzo miły  Pielęgniarka, która asystowała od samego początku wspierała mnie na duchu W trakcie zabiegu Dr stwierdził , że wyniki będą dobre , bo to łagodna zmiana , więc teraz czekam 2 tyg. i mam nadzieję , że to się spełni W Przychodni panuje wspaniała atmosfera i pełen profesjonalizm Gorąco polecam Wszystkim ! Badajcie się dziewczyny ! Bea

Gorąco polecam doktora Bednarskiego. Regularnie odbywam wizyty kontrolne i jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera wizyty.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii