dr hab. n. med. Piotr Kaczmarek

Ginekolog położnik, USG, USG ginekologiczne

najlepsze usg na jakim byłam, poczucie humoru, jedyna wada to wysokość opłaty oraz czekanie 2 godziny mimo umówionego terminu

Mialam u dr badania prenatalne.bardzo fachowo i sympatyczne podejscie do pacjenta.Dowiedzialam sie rowniez w 12 tyg ciazy plec dziecka:)

Fachowiec jakich niewielu na tym swiecie. Przekaonałam sie o tym podczas ciaży "problemowej". P. Kaczmarek zrobił wszystko by moje dziecko podczas porodu miało zapewnioną 100% opiekę neonatologiczną i laryngologiczna. Znakomicie ocenił wadę dziecka i zaopiekował sie mna podczas tych trudnych tygodni. Polecam wsztskim przyszłym Mamoa, a szczególnie tym, które mają problemy z donoszenim ciąży bądz z dzidziusiem. Polecam, polecam i raz jeszcze polecam :-) i dzieuję już nie pierwszy raz:-)

Polecam, polecam i raz jeszcze polecam :-)
i dzieuję już nie pierwszy raz:-)

Naprawdę świetny specjalista... i nawet jeśli będę w potrzebie przy trzeciej ciąży to zgłaszam się w kolejkę:))

Trafiłam do pana ze skierowaniem ze zdunskiej woli,było to w32 tyg. ciazy z wada malensta,powiedziano ze coś z główka i unikano strasznie...dopiero u dr dowiedziałam sie ze dziecko ma wodogłowie i wytłumaczył wszystko na czym to polega i co czeka mojego synka po porodzie,mial wiedze i pojecie o tym niczym neurochirurg.To u niego miałam zrobione profesjonalnie usg,doładnie patrzył,opisywał kazda cześć ciała mojeg maleństwa,widział ze jestem w szoku...no takiego usg nigdy nie miałam.W drugiej ciazy napewno bede chodziła do niego. chce dodac ze oj synek ma dwa latka,ma zastawke,i jest bardzo madrym i usmiechnietym dzieckiem,nadopiero zaczał raczkowac,ale dzieki rehab. sa postepy,nikt by nawet sie nie domyslił co przeszedł i co przeszła jego mama....ale do przodu! panie dr DZIEKUJE

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Łódź"?

Witold Kłosiński

Szpital