dr hab. n. med. Piotr Kaczmarek

Ginekolog położnik, USG, USG ginekologiczne

Przyjmował córkę na świat, reszta lekarzy olała, długi weekend te sprawy, on nie. Robił usg, podał wagę dziecka co do grama. Rewelacyjny człowiek, fachowiec.

Miałam okazję spotkać się z Panem Piotrem na Oddziale Prinatologii ICZMP w 2007 r. Jego opinia dobiegła mnie już wcześniej - wiele pacjentek mówiło, że jest to najlepszy specjalista od USG ciąży w Łodzi. I rzeczywiście nie zawiodłam się - było to moje 4 badanie na 5 jakie miałam przeprowadzone w tamtej ciąży i zszokowało mnie jak sprawnie ono przebiegło. Pacjentki miały racje - jest to profesjonalista najwyższej rangi. Niestety - zawiodłam się na charakterze - przez jedną zbędną ironię Pana doktora wróciłam zapłakana do pokoju. Sądzę że lekarz nie powinien wypowiadać arogancko swoich myśli o stanie zdrowia pacjenta. Niestety nie moge powiedziec jak inne dziewczyny, że był on miły. Na obchodach raczej stoi z tyłu i troche wygląda na znudzonego, chociaż ja akurat sama zapewne też bym nie przywiązywała uwagi do "przeciągów", troche nudne musza być.

Przecudowny, ciepły człowiek, który pozwala pacjentce czuć się partnerem a nie tylko podmiotem. Kompleksowa wiedza, rzetelne badania i osobowość pana Doktora sprawiają, że wizyta jest przyjemnością. Kobieta ciężarna jest specyficznym pacjentem, który wymaga więcej psychologii i czasu niż inni, Doktor to rozumie i nigdy nie pozostawia niedomówień. O dziecku mówi dzidziuś a nie płód co dla nas rodziców po przejściach jest takie ważne. W trakcie długiego leczenia spotkaliśmy wielu lekarzy i wybitnych specjalistów ale dziś nikomu oprócz doktora Kaczmarka nie powierzylibyśmy zdrowia naszej nienarodzonej córeczki. Polecam z całego serca.

Uprzejmość,profesjonalne podejście do badania, wzbudza zaufanie pacjentek oraz tatusiów. Polecam z czystym sumieniem wszystkim paniom...

Gdyby była w tych ocenach większa skala wystawiłabym Panu dr lepszą opinię. Wspaniały lekarz , najważniejsze człowiek. Ciepły, mądry , dowcipny , świetny psycholog.Przy okazji super fachowiec w swojej dziedzinie - zarówno ginekologii jak i ultrasonografii. U nas wykrył wadę serca, potraktował nas wyjątkowo, wiadomość o wadzie przekazał w mistrzowski sposób , jemu po części zawdzięczam swoje podejście do problemu do dnia dzisiejszego. Pan dr Piotr jest cudownym CZŁOWIEKIEM , a nie tylko białym fartuchem do takiego ginekologa idzie się z przyjemnością , nie wyobrażam sobie, żebym przy drugiej ciąży ...

Gdyby była w tych ocenach większa skala wystawiłabym Panu dr lepszą opinię.
Pan dr Piotr jest cudownym CZŁOWIEKIEM , a nie tylko białym fartuchem
do takiego ginekologa idzie się z przyjemnością , nie wyobrażam sobie, żebym przy drugiej ciąży oddała się w ręce kogoś innego.
Panie doktorze DZIĘKUJEMY!!
rodzice Alanka Kulety ( TGA,VSD,PS ur.30.07.2007)

Zdecydowanie polecam dr Kaczmarka - jest świetnym specjalistą. Dokładnie tłumaczy co i jak z Dzidziusiem, cierpliwie odpowiada na pytania pacjentki poświęcając jej potrzebną ilość czasu. Moją kolejną ciążę z pewnością również będzie prowadził dr Kaczmarek.