Jestem lekarzem dermatologiem od 2000 r czyli już od paru lat.
Rejestracja telefoniczna w godzinach 10-12.

Jestem lekarzem dermatologiem od 2000 r czyli już od paru lat.
Rejestracja telefoniczna w godzinach 10-12.

Wizytę u doktora oceniam bardzo pozytywnie. Szybka, trafna diagnoza. Godny polecenia. Szybko umówiona wizyta.

Witam! U doktora byłam z córką z problemem trądziku . Lekarz trafił w sedno z lekarstwami. Już po 2 miesiącach smarowania tonikami praktycznie wszystko zeszło. Rewelacja!!! Mąż również był u doktora z innym problemem i tak samo wyleczył go bardzo szybko. Choroba na razie nie powróciła. Doktor jest godny polecenia.

Witam!
Choroba na razie nie powróciła.
Doktor jest godny polecenia.

Moje kroki skierowały tam pozytywne opinie o dr i to dzięki temu panu pozbyłem się problemu, z którym próbowałem uporać się od sześciu ms`y. Z całą pewnością zasłużył sobie na wszystkie pozytywne komentarze. Oprócz tego gość jest naprawdę w porządku. Polecam

Trafiłam do lekarza z raną na nodze, który stwierdził że to napewno owrzodzenie żylakowe i na to też mnie leczył. Stosując maści przepisane przez tego lekarza z rany o średnicy 3 cm zrobiła się rana o średnicy 15cm. Zrobiłam sobie prywatnie usg żył i okazało się że ta rana to napewno nie owrzodzenie żylakowe! Dobrze że trafilam do innego dermatologa, który odrazu zrobił wymaz z rany i wyszedł Gronkowiec złocisty. Tak więc nie da się leczyć pacjenta tak na oko, przepisując maści, bo można tylko zaszkodzić. Wiele chorób jest podobnych do siebie i podstawa to przede wszystkim zlecić zrobienie badań!

Trafiłem z tzw problemem intymnym.i w końcu do faceta dermatologa. Nawet mnie obejrzał , z odległości mniejszej niż 3 metry,Brzmi jak ,żart ?.To niestety rzeczywistość w rejonie Proszowice czy Kazimierza wielka. Zostałem potraktowany profesjonalnie jako Pacjent a nie jako ,,kolejne męskie utrapienie ".Jestem zadowolony z podejścia jak i z leczenia stąd poświęcam swój czas na opinie w internecie chociaż , zazwyczaj tego nie robię .Panowie jest dla nas ratunek !!! A mój trądzikowy 15 latek idzie do doktora za tydzień ,bo widzę ,że takich czeka do niego najwięcej ,A sam ...

A mój trądzikowy 15 latek idzie do doktora za tydzień ,bo widzę ,że takich czeka do niego najwięcej ,A sam będąc już PO widzę ,że ze swoim podejściem dr Mazur poradzi sobie i z przewrażliwionym trądzikowcem.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Kraków"?

ul. Henryka Sienkiewicza 13/11

Specjalistyczna Praktyka Dermatologii Rodzinnej