Jestem lekarzem dermatologiem od 2000 r czyli już od paru lat.
Rejestracja telefoniczna w godzinach 10-12.

Jestem lekarzem dermatologiem od 2000 r czyli już od paru lat.
Rejestracja telefoniczna w godzinach 10-12.

Lekarz do niczego. Dał nam dwie maści-jak nie jedna to druga miała już na pewno pomóc. Ostatecznie po jednej i drugiej było gorzej niż lepiej a obie maści miały to samo spektrum działania-więc skoro pierwsza nie pomogła to niby dlaczego druga miałaby pomóc. Odradzam lekarza.

Byłem u kilku dermatologów i tylko ten dermatolog pomógł mi w walce z trądzikiem . Efekty są zadowalające , więc jak najbardziej polecam .

Chodzę do Pana Doktora od kilku lat. Najpierw na NFZ, teraz prywatnie. Leczył mój trądzik i kiedy już było blisko wyleczenia, ja niestety przerwałam kurację ze swojej winy. Wróciłam do Pana Doktora i od nowa walczymy z trądzikiem. Pan Doktor jest bardzo kompetentną osobą. Poświęca bardzo dużo czasu na wizytę i rozmowę. Polecam!

Byłam u pana doktora kilka lat temu. Uważam, że poświęca pacjentowi dużo czasu i wszysko dokładnie tłumaczy. Dla mnie ok.

To chyba jedyny lekarz w Krakowie który przyjmuje malutkie dzieci (syn 4 m/ce i córka 4 lata). Kompetentny, proponuje różne rozwiązania, nie straszy dzieci (a to już mi się gdzie indziej przytrafiło). Problem mięczaków u przedszkolaka wyleczpny po dwóch wizytach. Gabinet zdecydowanie przyjazny dzieciom. Polecam

Pewnie nigdy bym nie trafiła do Pana doktra ,gdyby nie polecenie znajomej.Mam 35 lat i ciągle trądzik . Miałam już naprawde serdecznie dosyć dermatologów .Byłam w ostatnich latach u 6-ciu róznych i nic....A jak ostatni zlecił mi prawie to samo co pierwszy to prawie się załamałam. Ale jednak sa sensowni lekarze .Albo to wiedza ,albo słuchanie tego co Pacjent mówi...Teraz jestem po trądziku ( jakies 80 % mniej po 5 wizytach). I z ufnością zaczynam usuwanie przebarwien i blizn potrądzikowych.Ludzie jak mogłam wierzyć w kwas migdałowy i glikolowy (???),gdy silne kwasy Tca ledwo dały radę . Przede mna jeszce laser fraxel (?) czy mozajkowy (?))i powinno byc super.Oczywiście laser to niestety duzy debet na karcie .Ale jak dotąd wszysytkie wydatki się zdecydowanie zwróciły .Marta Z.

Prawdziwy specjalista, a do tego-lekarz z powołania. Człowiek o olbrzymiej wiedzy i kompetencjach. Trafiłem do Jego gabinetu z przypadłością, z którą inni lekarze nie potrafili sobie poradzić. Pan Doktor bezbłędnie postawił diagnozę, zaproponował odpowiednie leczenie i zastosował właściwą terapię. Cieszę się, że trafiłem do Jego gabinetu, pozbyłem się zmartwień i niepotrzebnego zakłopotania. Inną jego zaletą jest również niebywała, wręcz niespotykana życzliwość dla pacjenta i zrozumienie dla jego choroby. MARIUSZ W.

MARIUSZ W.

Pan doktor wreszcie wyleczyl moj paskudny tradzik.Troche to trwalo (4 miesiace),pozniej do wyboru na blizny zluszczanie kwasami lun zabiegi laserem-wybralam laser i zgodnie z tym co Pan doktor obiecywal mam twarz o ktorej tylko mozna marzyc .zdecydowanie polecam

Pan doktor zaproponował mi drogą kuracje na trądzik , ale nie naciskał, dawał gwarancję w 80%. Kuracja owa ma wiele skutków ubocznych, ale jeśli się uważa, to efekt po ok 8 miesiącach leczenia jest ogromny. Później usuwanie blizn (choć dość kosztowne i uciążliwe) ale warte swojej ceny. Dziś nie mam oporów żeby wyjść bez makijażu, przed leczeniem nie było to możliwe :) Jeśli zliczyć poprzednie leczenie u dermatologa z NFZ i efekty to mogę śmiało powiedzieć, że choć wydałam mnóstwo pieniędzy-nie żałuję. Mam do dziś świety spokój (dodam że leczenie zakończyłam ponad rok temu a moja twarz do tej pory to było mnóstwo ropnych wyprysków).

Niesamowicie kompetentny lekarz, który poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu (czego nie spotyka się zbyt często) i dokładnie wszystko tłumaczy, niczego nie pomijając. Co zwróciło moją szczególną uwagę to to, że stara się znajdować przyczynę problemu (a nie tylko eliminuje objawy) i patrzy na schorzenie całościowo tzn. doszukuje się powiązać i przyczyn różnych schorzeń. Polecam