Filtruj terminy

Dermatolog estetyczny Kraków lekarz Piotr Mazur

lekarz Piotr Mazur

wizyta już od 100

Gabinet Dermatologiczny
Nowosądecka 31 -bok bloku (przeniesiony z Bujaka 16 a ) Wtorek,Sroda,Piątek. 14-19,00
30-619 Kurdwanów, Kraków

Widzę,ze opinie są podzielone co do dr Mazura.Ja natomiast jestem wdzięczna,że w sposób ,bardzo opanowany podszedł do mojej trochę histerycznej postawy co do moich blizn trądzikowych i trądzika.A poza tym widziałam dosyć szybko efekty .Dosyć szybko tzn nie po 1 czy 2 wizytach ,bo to jest nierealne.ale po 4 -rech już tak Lekarz to lekarz skóry nie przeszczepi .Było stopniowo ale do przodu.Co prawda zestaw z 1szej wizyty nawet ogorszył mój stan ale byłam na kontroli po 1 tygodniu i wszystko zostało skorygowane.
Przyśpieszenie, gwałtowne, poprawy było po tzw pilingach (peeleeng'ach jak kto chce ).Łuszczyłam się potwornie ,ale efekty były i są do tej pory. Nawiasem mówiąc miałam wcześniej tzw ,,kwasy"" u 2 kosmetyczek po 5-7 zabiegów i złuszcyłam się może 1 raz i to delikatnie.
Po drugie który dermatolog diagnozował przy was,na żywo na dużym monitorze stan waszych tzw pieprzyków??Zazwyczaj byłam oglądana przez zwykłą badziewną lupkę a potem byłam wysylana do chirurga ,że może to czerniak do usunięcia na wszelki wypadek.A potem się okazywało ,że był to zwykły niegrożny pieprzyk.I teraz mam 8 takich ,,blizn na wszelki wypadek "
A okazuje się ,że teraz można zupełnie inaczej .
Cóż jako zadowolona z terapii i podejścia po prostu polecam. Jola

Opinia dodana przez: jolanta p jolantaprus

dr Ewa Marzec

Dermatolog estetyczny, Dermatolog dziecięcy

Przychodnia ZUM M-P-K Sp. z o.o.
ulica Brożka 1

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Zgłosiłam sie z trądzikiem po licznych próbach samodzielnego leczenia i kilku poradach i innych lekarzy. Zebrała całościowy wywiad i mimo mojej obawy zleciła długotrwałą antybiotykoterapie i leki miejscowe. Jasno i w prosty sposób wyjaśniła dlaczego taka a nie inna metoda leczenia. Minęło kilka miesięcy od pierwszego spotkania i efekty są naprawdę rewelacyjne. Co ważne lekarka nie naciąga na drogie leki i kolejne niby kontrole. Zawsze można skonsultować sie telefonicznie. Choć zwykle nie odbiera telefonów w ciągu dnia to prawie zawsze oddzwania wieczorem. To miłe.

lekarz Małgorzata Jabłońska

Dermatolog estetyczny, Dermatolog

LIM

Kraków

czy ta dermatolog przyjmuje tez prywatnie w proszowicach? jesli tak, prosze o kontakt do niej.

lek. med. Beata Markiewicz

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Leczyłam trądzik od mniej więcej 15 roku życia, nic nie pomagało, do momentu kiedy w październiku ubiegłego roku (w wieku lat 23) trafiłam na doktor Markiewicz. Przepisała mi aknenormin, leczenie trwało orawie 8 miesięcy. Kiedy na początku powiedziała mi, że doprowadzi stan mojej skóry do bardzo dobrego stanu nie uwierzyłam, teraz po zakończeniu leczenia o odstawieniu leków efekt jest po prostu niesamowity! Zadnych nawrotów, skóra bez wyprysków, prawie się nie tłuszczy. Straciłam co prawda na leczenie sporo kasy (jedno opakowanie 60 tabletek kosztuje koło 150 zł) ale była to najlepsza inwestycja w moim życiu :)

Zdecydowanie polecam!

dr Anna Stępień

ul. Rozrywki 24a
Kraków

Korzystam z pomocy Pani Doktor od kilku lat, nie cierpię na żadną z chorób skóry, staram się jedynie utrzymać ją w przyzwoitej kondycji. Pani Doktor jest osobą kompetentną i rzetelną, ma bardzo przystępne ceny, jest prawdziwym fachowcem. Wędruję za nią za każdym razem gdy zmienia adres i tak będzie zawsze. Dzięki niej zaczęłam się lubić i akceptować, ale też mieć dystans i jestem jej bardzo za to wdzięczna. Poleciłam Ją kilkakrotnie znajomym z różnymi problemami i zawsze byli bardzo zadowoleni,syn mojej przyjaciółki studiował aktorstwo i miał leczony kilka lat trądzik. Dopiero po kuracji u Pani Doktor jego problem się skończył. Polecam Panią Doktor z całego serca.

Opinia dodana przez: Monika

DERMART
KRAKÓW UL,GERTRUDY
Kraków

Cena wizyty nie adekwatna - ja byłam 15 minut, które Pani dr poświęciła na pokazywanie zdjęć podobno zadowolonych pacjentek.

Szkoda czasu i pieniędzy.Wydałam prawie 8000 tys na zabieg liposukcji i endoromologii, efekt estetyczny opłakany, a miało być pięknie.Pani dr na moją reklamacje nawet nie odpowiedziała,takie ma podejście do pacjenta.Przed zabiegiem nie powiem miła, ale później wmawia,że to pacjent winny.Pożal się Boże z takim fachowcem.Byłam na konsultacji u innego lekarza wydał opinię i namawia mnie abym sprawę oddała do Sądu - na razie nie mam siły po sądach chodzić. Poszłam do innego gabinetu i dopiero widzę jakie jest podejście do pacjenta i jak profesjonalnie wykonywane są zabiegi.Panie robią wszystko aby poprawić estetykę moich nóg.Nie dajcie się nabrać na krasomówcze opowiadania dr Julity Zaczynkiej Janeczko z Gabinetu DermArt w Krakowie przy ul.Gerturudy - u niej liczy sie tylko kasa.Wiem,że ma też inne wpadki - podobno poparzenia laserem .Liczy się jakość a nie ilość.Miłe Panie i Panowie zastanówcie się nim do tego gabnietu wejdziecie.Gabinet i reklama na pokaz ale poszanowanie pacjenta pozostawia wiele do życzenia.NIGDY NIKOMU NIE POLECIŁABYM TEGO GABINETU.

Dermatolodzy estetyczni w mieście Kraków