Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z
ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale
Położnictwa i Ginekologii ...

Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z
ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale
Położnictwa i Ginekologii z Onkologią Szpitala
Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza
w Krakowie.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
Szczególna uwagę zwraca na proces samokształcenia
oraz ciągłego pogłębiania wiedzy czego wyrazem jest
udział w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach
potwierdzonych certyfikatami.

Posiadane certyfikaty:
- The Fetal Medicine Foundation w zakresie diagnostyki
prenatalnej ( FMF ID 84566 )
- Certyfikat Mazurskiej Szkoły USG i Ginekologii
- Certyfikat Mazowieckiej Szkoły Ultrasonografii w
zakresie diagnostyki dopplerowskiej w położnictwie oraz
echokardiografii płodowej
- Certyfikat Polskiego Towarzystwa Kolposkopii
i
Patofizjologii Szyjki Macicy oraz Europejskiej Federacji
Kolposkopii

Znajomość języków obcych:
- angielski

To zadziwiające, że tak młody lekarz może być tak dobrym lekarzem... Doktor Kałamacki wydaje się być naprawdę zainteresowany problemami swoich pacjentów. Zgłosiłam się do niego, ponieważ od jakiegoś czasu nie miesiączkowałam, a doktor Kałamacki wydawał się być tym naprawdę przejęty. Pan doktor od razu zlecił mi odpowiednie badania. Obecnie czekam na wyniki, na kolejną wizytę jestem umówiona w przyszłym tygodniu, ale... jakoś przestałam się obawiać. Mam wrażenie, że nie mam czym się przejmować, ponieważ widzę, że jestem w naprawdę dobrych rękach. Po prostu mam pewność, że doktor Kałamacki z Intimy Clinic zrobi wszystko, aby mi pomóc – nie mam co do tego żadnych wątpliwości! :)

Żałuję, że trafiłam do doktora Kałamackiego tak późno... Być może udałoby mi się uniknąć wielu komplikacji w moim życiu. Dopiero po wizycie u pana doktora poczułam, że ktoś naprawdę interesuje się moim zdrowiem i problemami z zajściem w ciążę, a wiadomo – dla każdej kobiety to bardzo delikatny temat. Ciężko mi było o tym myśleć, a co dopiero rozmawiać, a mimo to pan doktor bardzo mi pomógł, wykazał się dużą empatią i konsekwencją w działaniu. Jestem mu naprawdę wdzięczna, bo dzięki niemu odzyskałam nadzieję na poprawę swojej sytuacji. Życzę wszystkim takiego lekarza!

Cierpiałam na nawracające infekcje intymne i potwornie utrudniało mi to życie. Przestałam chodzić na basen, co bardzo mnie bolało i życie seksualne z moim partnerem też mocno oberwało. Koleżanka poleciła mi dr. Andrzeja Kałamackiego i to był strzał w dziesiątkę. Doktor nie przepisał mi kolejnego kosztownego leczenia, ale uświadomił mi, że płyny do higieny intymnej których używam nie pomagają, a wręcz przeciwnie! Odstawiłam je, przyjmowałam różne preparaty do odbudowania flory i w ten naturalny sposób pozbyłam się problemu. Do doktora Kałamackiego chodzę od tej pory regularnie

Poszłam do Pana Doktora z problemem, który wydawał mi się bardziej adekwatny dla psychologa czy seksuologa. Chodziło o brak orgazmu. Pierwotnie to bagatelizowałam, ale w którymś momencie zaczęło mi to bardzo przeszkadzać. Na wizycie u doktora Kałamackiego poruszyłem ten wątek i całe szczęście! Nie przypuszczałam, że są takie zabiegi jak G-shot czy O-shot i że one faktycznie działają! Pan doktor przeprowadził zabieg z ogromnym wyczuciem i wyszło świetnie. Przyznam, że teraz seks nabrał zupełnie dla mnie nowego znaczenia.

Wcześniej chodziłam do doktora Kałamackiego po prostu, na konsultacje ginekologiczne. Dopiero po czasie zdecydowałam się, żeby pomógł mi w temacie odczuwania (czy też raczej BRAKU odczuwania) przyjemności podczas zbliżeń. Sporo wcześniej czytałam o tym zabiegu i okazało się, że nie było to ani o jotę przesadzone! O-shot i G-shot (bo zabiegi doktor zrobił praktycznie razem) zupełnie odmieniły tą stronę mojego życia i spowodowały, że na nowo mi się tego seksu po prostu chce… co jest bardzo miłe:)))

Do doktora Kałamackiego trafiłam z powodu bardzo silnego bólu podczas miesiączek. Do dziś pamietam swoje zaskoczenie, kiedy odbylam u niego swoją pierwszą wizytę. Nagle okazało się, że wizyta u ginekologa może być nie tylko profesjonalna, ale i przyjemna! Pan doktor od razu zalecił mi przeprowadzenie różnych badań. Obecnie wdrażamy odpowiednie leczenie, ale już teraz mogę powiedzieć, że jest o niebo lepiej! :) Aż szkoda mi tego czasu, który spędziłam na męczarniach podczas dotychczasowych okresów... Dziewczyny szkoda nerwów!

Pomoc i porada udzielona mi przez doktora Andrzeja Kałamackiego postawiły mnie z powrotem na nogi. Po dwóch porodach miałam problem z zaakceptowaniem swojego ciała. Szczególnie, ze porody były dość trudne. To właśnie doktor Andrzej Kałamacki powiedział mi o tym, co można zrobić i ze wcale nie muszę “uczyć się z tym żyć”. Zabieg przeprowadził w intima Clinic w sposób delikatny i bezbolesny, zapewniając poczucie komfortu. Szczerze polecam

Chodzę do doktora Kałamackiego do Intima Clinic od przeszło pół roku i nie mogę złego słowa powiedzieć. Ostatnio pierwszy raz w życiu poszłam do niego na zabieg i co prawda bardzo się stresowałam, bo to jednak miejsca intymne. Ale okazało się że niepotrzebnie się bałam. Doszłam do siebie w kilka godzin, a całkowicie to w kilka dni i jestem bardzo zadowolona z rezultatu.

Intima Clinic to świetna klinika, a doktor Kałamacki to chyba jeden z lepszych lekarzy jakich poznałam! Zgłosiłam się do niego, ponieważ byłam KOMPLETNIE niezadowolona z mojego życia seksualnego (jakby to powiedzieć… nie szczytowałam praktycznie w ogóle). Nagle okazało się, że są na to sposoby! Doktor Kałamacki polecił mi zabieg o ciekawe nazwie O-Shot. Teraz to jest BOMBA! Dziewczyny, TEN PROBLEM naprawdę można rozwiązać!

Doktor Kałamacki to super lekarz! Do tej pory jakoś miałam problem z chodzeniem do ginekologa, który nie jest kobietą, ale przy doktorze mam komfort i nie czuję się źle. Wręcz przeciwnie! Bardzo dokładnie tłumaczył mi wszystko podczas zabiegu, jaki u niego wykonywałam mianowicie obkurczania pochwy po porodzie. Potem mogła zadzwonić do kliniki, zapytać jeśli miałam jakieś wątpliwości. Jest super profesjonalny!