Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z
ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale
Położnictwa i Ginekologii ...

Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z
ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale
Położnictwa i Ginekologii z Onkologią Szpitala
Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza
w Krakowie.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
Szczególna uwagę zwraca na proces samokształcenia
oraz ciągłego pogłębiania wiedzy czego wyrazem jest
udział w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach
potwierdzonych certyfikatami.

Posiadane certyfik...

Do doktora Kałamackiego trafiłam początkowo w ramach standardowych badań. Doktor bardzo dokładnie pilnował terminów i tego, aby wszystko było ok we właśnie tej strefie intymnej. Po jakimś czasie postanowiłam zdecydować się na dziecko, wiedziałam, że moim prowadzącym musi być doktor Kałamacki! Robiłam u niego wszystkie badania prenatalne, a także rodziłam. Wszystko bez zarzutów, bardzo polecam.

Do Doktora Kałamckiego trafiłam z niedrożnością jajników. Wcześniej chodziłam do innego lekarza, który przyjmował mnie na nfz i gdy dowiedziałam się co mi jest wiedziałam, że muszę pójść do lepszego specjalisty. Tak też zrobiłam. Od początku wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Dzisiaj po kłopocie ani śladu, a ja jestem w pierwszym miesiącu ciąży.

Wspaniały ginekolog. Chodzę do Pana już 2 lata i nie zamierzam zmienić lekarza na żadnego innego. Zaczęłam od standardowych wizyt, później doszliśmy także do prowadzenia mojej ciąży, co zaowocowało moją piękną ośmiotygodniową dzisiaj córeczką. Bardzo dziękuję Panie doktorze.

Doktor prowadził moją pierwszą ciążę. Bardzo dobry specjalista, sprawia, że kobieta w ciąży uspokaja się przy nim, a wizyty są zwyczajnie miłe. Bardzo polecam.

Wspaniały lekarz. Pełen zrozumienia, troskliwy, tłumaczący wszystko ze spokojem. Chodzę do Doktora już rok i bardzo go polecam.

Moim problemem była dysplazja szyjki macicy. Początkowo byłam przerażona, ponieważ usłyszałam, że w zaawansowanym stanie może przerodzić się ona w nowotwór. Zastosowaliśmy laseroterapię, a nieprzyjemne objawy ustały, a ja czuję się bezpieczna i zdrowa. Dziękuję Paniei doktorze.

Przez dwa lata staraliśmy się z mężem o dziecko. Niestety bez efektów. Każda kobieta chce mieć dziecko i taka sytuacja to najzwyklejsza tra ge dia. I tym również dla mnie. Wtedy trafiłam do doktora Kałamackiego. Po pół roku już byłam w ciąży, którą doktor poprowadził, a ja dziś jestem szczęśliwą mamą

Doktor Andrzej wykrył włókniaka w mojej macicy. Chodziłam do wielu lekarzy i przez wiele lat nikt nic nie widział, a ja wciąż nie mogłam zajść w ciążę… Cieszę się, że w końcu udało mi się trafić do doktora Andrzeja! On wykrył włókniaka, wyleczył, a ja teraz cieszę się piękną córką. Dziękuję!

Wiele dziewczyn mówi, że jak ginekolog to tylko kobieta. Nie można bardziej się mylić 😉. Kiedyś też wybierałam same Panie, ażtrafiłam do pana doktora. Teraz nie poszłabym już do nikogo innego 😉.

Lekarz najlepszy u jakiego do tej pory byłam. W pełni kompetentny, z wyważonym poczuciem humoru, delikatny. Konkretny w przekazie cennych informacji. Nie liczą się dla niego korzyści finansowe. Lekarz z powołania.

Nie liczą się dla niego korzyści finansowe.
Lekarz z powołania.