Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z
ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale
Położnictwa i Ginekologii ...

Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z
ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale
Położnictwa i Ginekologii z Onkologią Szpitala
Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza
w Krakowie.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
Szczególna uwagę zwraca na proces samokształcenia
oraz ciągłego pogłębiania wiedzy czego wyrazem jest
udział w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach
potwierdzonych certyfikatami.

Posiadane certyfikaty:
- The Fetal Medicine Foundation w zakresie diagnostyki
prenatalnej ( FMF ID 84566 )
- Certyfikat Mazurskiej Szkoły USG i Ginekologii
- Certyfikat Mazowieckiej Szkoły Ultrasonografii w
zakresie diagnostyki dopplerowskiej w położnictwie oraz
echokardiografii płodowej
- Certyfikat Polskiego Towarzystwa Kolposkopii
i
Patofizjologii Szyjki Macicy oraz Europejskiej Federacji
Kolposkopii

Znajomość języków obcych:
- angielski

Pan doktor wspaniale prowadzi moją ciążę, jestem mu szalenie wdzięczna za troske i opiekę, dokładne badania i instrukcje na temat zachowań w ciąży. To moja pierwsza, więc to dla mnie bardzo ważne, żeby czuś się pewnie i bezpiecznie!-

Bardzo fajny i pozytywny lekarz! Prowadził moją ciążę i byłam bardzo zadowolona. Jest miły, zawsze na czas, zawsze ze sprawami dopiętymi na ostatni guzik. Perfekcyjne i bardzo dokładnie wykonuje badania prenatalne Można czuć się przy nim bezpiecznie.

D. Kałamacki zmniejszał mi wargi sromowe rok temu. Dzisiaj ledwo co pamiętam, że kiedyś moje życie intymne wiązało się z bólem i wstydem. Dziś czuję się znowu kobietą.

Doktor Kałamacki to mój największy skarb - zmienił moje całe oblicze spraw “tam na dole” ;) Jestem po udanej laseroterapii na nietrzymanie moczu, bardzo polecam.

Szukałam lekarza dla córki i tak trafiłam do doktora Kałamackiego. Chodzimy do niego już roku, jesteśmy bardzo zadowolone. Mistrz zaprowadzania spokoju i ciekawych historii! ;)

Szukałam ginekologa dla 15-letniej córki. Sprawa nie była prosta bo wiadomo - dziecko było zestresowane potwornie. Parę osób poleciło mi doktora Kałamackiego i zgodnie z poleceniami właśnie na niego padł nasz wybór. Zarówno ja jak i dziecko już po 5 minutach wizyty byłyśmy bardzo spokojne i cały stres odszedł gdzieś w niepamięć.

Pan Andrzej prowadził moją ciążę. Miły, wyrozumiały i pełen fachowej wiedzy. Bardzo, bardzo jestem zadowolona z każdej wizyty.

Nietrzymanie moczu dręczyło mnie przez kilka lat po ciężkim porodzie. W końcu koleżanka z pracy opowiedziała mi o zabiegu właśnie u doktora Kałamckiego, który później przeprowadził go także u mnie. Bardzo polecam każdej kobiecie, która zderzyła się z tym wstydliwym problemem.

Wielkie brawa dla tego doktora! Mój mąż podziwiał, że jest ktoś to w końcu potrafi ogarnąć jego żonę. Moja pierwsza ciąża to był gigantyczny niekończący się stres, a właśnie doktor Kałamacki potrafił mnie uspokoić, przeprowadzał dokładne badania USG, badał wszystko i przeprowadził nas bez komplikacji do samego końca.

Znaleźć dobrego lekarza wcale nie jest łatwo. Ja przeszłam już przez wielu lekarzy i wciąż no i efekt był taki, że ciągle szukałam następnego. No, ale w końcu trzeba było znaleźć prawdziwego specjalistę. Dlaczego? Bo w końcu zaszłam w ciąże. Tak trafiłam do doktora. Mega dobry specjalista, pierwszy lekarz od dawna, którego trzymam sie juz długi czas. Bardzo polecam.