Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z
ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale
Położnictwa i Ginekologii ...

Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z
ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale
Położnictwa i Ginekologii z Onkologią Szpitala
Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza
w Krakowie.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
Szczególna uwagę zwraca na proces samokształcenia
oraz ciągłego pogłębiania wiedzy czego wyrazem jest
udział w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach
potwierdzonych certyfikatami.

Posiadane certyfik...

Wspaniały cudowny lekarz to była moja pierwsza wizyta ale napewno wrócę Pan Doktor wysłuchał mnie jak człowieka doradził co mam zrobić jakie badania wykonać i podszedł do tego jak profesjonalista a nie tak jak inni lekarze ze udają ze słuchają a w rezultacie robią co chcą. Serdecznie polecam Pana Doktora :)

Duże polecenie z mojej strony dla tego Pana. Od wielu lat bezskutecznie próbowałam zajść w ciążę. W sumie to postanowiliśmy już z mężem, że to ostatni lekarz do którego pójdę i poddajemy się. Okazało się, że ostatni wybór był strzałem w dziesiątkę! Zaszłam w ciążę i urodziłam pięknego synka dzięki doktorowi Kałamackiemu. Bardzo bardzo dziękuję i polecam!

Wspaniały człowiek i lekarz! Prowadził moją ciążę od samego początku, był również przy porodzie :) Zawsze uważnie wysłuchał, rozwiał wątpliwości, wszystko szczegółowo wytłumaczył i pocieszał:) za każdym razem wychodziłam z gabinetu z wielkim uśmiechem na twarzy i już nie mogłam doczekać się kolejnej wizyty. Pan doktor jest kompetentnym, uczciwym, doświadczonym lekarzem. Zaufałam Mu i nawet po przeprowadzce dojeżdżam do niego na wizytę godzinę w jedną stronę- jest tego wart! Zdecydowanie polecam

Trafiłam do tego lekarza z ciążą zagrożoną. Kilku lekarzy postawiło już na niej krzyżyk, on postanowil walczyc. Teraz cieszę się piękną i zdrową córeczką :)

Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora. Trafiłam do niego w 9 tyg. z ogromnymi bólami. Pan doktor akurat był na Dyżurze. Gdyby nie jego natychmiastowa reakcja i profesjonalne podejscie najprawdopodobniej by mnie tu nie było. Nie dość że uratował moje życie to jeszcze ocalał jajowód!!! Ponieważ jak sie okazało moja Cięża była ektopowa. Pomimo prowadzenia mojej osoby przez poprzedniego lekarza i trzykrotnym usg oraz objawach(krwawieniach)które powinny zaniepokoić lekarza MOJ PAN DOKTOR - POŻAL SIĘ PANIE BOŻE!!! Nic sobie z tego nie robił i chyba czekał aż się wykończę... W każdym ...

W każdym bądź razie GORĄCO POLECAM PANA DOKTORA!!!! Ja osobiście od tamtego momentu jestem jego stałą pacjentką i na pewno tego nie zmienię. Pozdrawiam

Zdecydowanie polecam tego Pana doktora. Swietny specjalista a do tego pełen empatii. Prowadził moją ciążę do 9 tygodnia (ciąża okazała się obumarła). W tak trudnym dla mnie momencie Pan doktor wykazał pełen profesjonalizm. Przez cały czas trwania mojej ciąży czułam się u Pana doktora bardzo bezpiecznie. Pan doktor odpowiadał na wszystkie pytania, był bardzo konkretny i rzeczowy. Podczas wizyty Pan doktor poświęcał mi tyle czasu ile było potrzebne. Z czystym sercem polecam tego specjalistę każdej kobiecie, zwłaszcza przyszłej mamie!!!! Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz i wspaniały specjalista!!! Z kolejną ciążą na pewno pójdę do Niego!!! Agata P.