Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z
ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale
Położnictwa i Ginekologii ...

Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z
ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale
Położnictwa i Ginekologii z Onkologią Szpitala
Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza
w Krakowie.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
Szczególna uwagę zwraca na proces samokształcenia
oraz ciągłego pogłębiania wiedzy czego wyrazem jest
udział w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach
potwierdzonych certyfikatami.

Posiadane certyfikaty:
- The Fetal Medicine Foundation w zakresie diagnostyki
prenatalnej ( FMF ID 84566 )
- Certyfikat Mazurskiej Szkoły USG i Ginekologii
- Certyfikat Mazowieckiej Szkoły Ultrasonografii w
zakresie diagnostyki dopplerowskiej w położnictwie oraz
echokardiografii płodowej
- Certyfikat Polskiego Towarzystwa Kolposkopii
i
Patofizjologii Szyjki Macicy oraz Europejskiej Federacji
Kolposkopii

Znajomość języków obcych:
- angielski

Pomoc i porada udzielona mi przez doktora Andrzeja Kałamackiego postawiły mnie z powrotem na nogi. Po dwóch porodach miałam problem z zaakceptowaniem swojego ciała. Szczególnie, ze porody były dość trudne. To właśnie doktor Andrzej Kałamacki powiedział mi o tym, co można zrobić i ze wcale nie muszę “uczyć się z tym żyć”. Zabieg przeprowadził w intima Clinic w sposób delikatny i bezbolesny, zapewniając poczucie komfortu. Szczerze polecam

Poszłam do Pana Doktora z problemem, który wydawał mi się bardziej adekwatny dla psychologa czy seksuologa. Chodziło o brak orgazmu. Pierwotnie to bagatelizowałam, ale w którymś momencie zaczęło mi to bardzo przeszkadzać. Na wizycie u doktora Kałamackiego poruszyłem ten wątek i całe szczęście! Nie przypuszczałam, że są takie zabiegi jak G-shot czy O-shot i że one faktycznie działają! Pan doktor przeprowadził zabieg z ogromnym wyczuciem i wyszło świetnie. Przyznam, że teraz seks nabrał zupełnie dla mnie nowego znaczenia.

Pan doktor chętnie tłumaczy i nie trzeba z niego wyciągać informacji (a tak zdarzało mi się wielokrotnie u innych specjalistów). Przy okazji jest sympatycznym człowiekiem i zdarza mi się czasem z nim pożartować. Przede wszystkim jest skuteczny. Z wykonanego u doktora zabiegu obkurczania pochwy jestem niezwykle zadowolona i tylko utwierdziłam się w zdaniu, które mam na temat tego lekarza.

Doktor Kałamacki to super lekarz! Do tej pory jakoś miałam problem z chodzeniem do ginekologa, który nie jest kobietą, ale przy doktorze mam komfort i nie czuję się źle. Wręcz przeciwnie! Bardzo dokładnie tłumaczył mi wszystko podczas zabiegu, jaki u niego wykonywałam mianowicie obkurczania pochwy po porodzie. Potem mogła zadzwonić do kliniki, zapytać jeśli miałam jakieś wątpliwości. Jest super profesjonalny!

Cierpiałam na nawracające infekcje intymne i potwornie utrudniało mi to życie. Przestałam chodzić na basen, co bardzo mnie bolało i życie seksualne z moim partnerem też mocno oberwało. Koleżanka poleciła mi dr. Andrzeja Kałamackiego i to był strzał w dziesiątkę. Doktor nie przepisał mi kolejnego kosztownego leczenia, ale uświadomił mi, że płyny do higieny intymnej których używam nie pomagają, a wręcz przeciwnie! Odstawiłam je, przyjmowałam różne preparaty do odbudowania flory i w ten naturalny sposób pozbyłam się problemu. Do doktora Kałamackiego chodzę od tej pory regularnie

U tego ginekologa przeszłam obkurczanie pochwy po porodzie. Mam tylko 25 lat i nie myślałam do czego może doprowadzić przeciskanie się dziecka przez kanał rodny. Masakra. Na szczęście trafiłam na Intima Clinic i dr. Kałamackiego. To profesjonalista. Najpierw dokładnie mnie przebadał zrobił USG, potem wykonał zabieg i jeszcze byłam na kontroli. Jest super.

Dr Andrzej Kałamacki to bardzo rzetelny lekarz. Zrobił mi zabieg HIFU na nietrzymanie moczu, a tym samy poprawił o niebo codzienne funkcjonowanie i dał nadzieję, że nie musze przechodzić skomplikowanych operacji, które doradzał mi inny lekarz. Bardzo dziękuję za pomoc.

Panu doktorowi zawdzięczam zdrowie mojego dziecka. Przeprowadził u mnie bardzo dokładne badania prenatalne i dzięki temu wykrył wadę, którą mogliśmy usunąć jeszcze przed porodem. Jeśli chcecie być bezpieczne w ciąży tylko dr Kałamacki i tylko Intima Clinic.

Dr Kałamacki to lekarz z prawdziwego zdarzenia. Przedstawia swoją osobą nowoczesną ginekologię, a nie jakieś tam zabobonne leczenia starej daty. świetnie dobierał mi tabletki antykoncepcyjne i jednocześnie, na których wreszcie czuję się dobrze, bez żadnych mdłości zawrotów głowy itp. Poza tym zrobiliśmy dwa razu zabieg O-shot i jestem zachwycona. Moje życie seksualne nabrało rumieńców.

Do pana doktroa trafiłam niedawno, został moim ginekologiem- zaufałam mu. Postanowiłam mu się również zwierzyć z powtarzających się u mnie braków orgazmu… Wstydziłam się do tego przyznać, ale jakoś się przełamała. Dr Andrzej Kałamacki dokładnie wypytał, czy problem nie jest przypadkiem natury psychologicznej, ale nie mamy z mężem kryzysu w związku. Po dokładnym wywiadzie i badaniu, okazało się, ze najlepszy będzie dla mnie zabieg O SHOT – efekty niesamowite, skąd bym pomyślała, że medycyna tak poszła do przodu!