Jestem lekarzem dermatologiem od 2000 r czyli już od paru lat.
Rejestracja telefoniczna w godzinach 10-12.

Jestem lekarzem dermatologiem od 2000 r czyli już od paru lat.
Rejestracja telefoniczna w godzinach 10-12.

Z wielka przyjemnością dorzucę coś od siebie.Tez pisze w dwóch rolach jako mama 2 i4 latków.Bobasy nie są zbyt grzeczne ale dał się drMazurowi ,,oswoic"" i zbadać bez ofiar w ludziach co jest super i bardzo rzadkie.Wielu dermatologów po prostu nie znosi dzieci !! I np w Bochni usłyszałam to prawie wprost.I nie muszę już stosować drogich francuskich kremów na byle plamkę na dziecku.A jako pacjentka zdecydowanie mam lepsze samopoczucie po usunieciu przebarwiń potrądzikowych w jakieś 3 miesiące.Ale było warto.Może drogo ,ale tylko jeżeli ktoś nie zna cen w Krakowie.Koniec z trądzikiem czas na mezoteraie z kwasem hialuronowym,kolezanka wygląda po tym świetnie,i podobno niewiele ją bolało .Młodym -Mamom też się coś należy,chociażby na Sylwestra.Kolodanna ,Jestem na tak.

Jako pacjentka w ,,pewnym wieku ""gdzie pojawiają się zmarszczki czy przebarwienia posłoneczne skóry i inne paskudztwa,polecam doktora serdecznie .Proponuje dobre ceny popularnych zabiegów typu botox czy kwas hialuronowy.A najwazniejsze ,że nie winduje pacjenta na najdroższe preparaty dając szansę wyboru. A z kolei jako mama wiem ze moje 4i 6 letnie alergiczne maluchy na pewno nie będą się bały białego fartucha . Co więcej ,mało który lekarz sprawdza po kilku dniach od zabiegu ,na swój koszt ,jak się czuje jego pacjentka . Gisela

Po pierwsze ,nie jest to gosć typu 4 minuty i następny proszę..,czekając na wizytę jest to wada ,ale będąc wewnątrz gabinetu ( czy w Krakowie ,czy Proszowicach )jest to na pewno zaleta. Ja z moimi problemami byłem juz u 4-5 dermatologów w Krakowie i była poprawa na krótką metę a tutaj nagle się dowiaduję ,że byłem dobrze leczony tyle,że do pewnego momentu a potem nikt mnie nie poinformował ,ze schorzenie jest nawracające i mogę je tylko kontrolować ,ale nie wyleczyć.Doktor połączył w całość różne terapie ,które miałem i teraz to działa ( kontroluje !),a ja przestałem się wściekać na wszystkich lekarzy dermatologów ,bo są jednak wyjątki.Polecam. J.M

Gdyby nie ta strona pewnie nie trafiłabym do Pana Doktora. Od 3-4 lat mam/miałam notoryvczne problemy z wypadaniem wlosów ,ale badanie z włosów oraz leczenie,tez mezoterapia igłowa i jestem zadowolona,zachwycona może za rok ?Najważniejsze ,że moja córka 7 latka ,która ma po raz 2-gi w życiu łysienie plackowate takze bardzo skoszystała,na tyle ile w tej chorobie może pomóc dermatolog. Ale tu zaskoczenie doktor wręcz sugeuje ,że pewne sprawy trzeba konsultować o takiego czy innego specjalisty nizaleznie od terapii dermatologicznej. spasiba po prostu!!!

Gdyby nie ta strona pewnie nie trafiłabym do Pana Doktora.
spasiba po prostu!!!

Zdecydowanie polecam kazdemu Pana doktora!!!

Zdecydowanie polecam kazdemu Pana doktora!!!

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u doktora Mazura. Wchodząc do jego gabinetu można liczyć na to, że zarówno nasza osoba i problemy, z którym się do niego zwracamy będą potraktowane w sposób rzetelny i profesjonalny. Z wizyty wychodzę zawsze bardzo dobrze poinformowana co do metody leczenia. Jestem spokojne bo dokładnie wiem jak będzie przebiegać moje leczenie i jakich efektów mogę oczekiwać po jego zakończeniu. Jestem świadoma ile czasu będzie trwała i jakie będą koszty całej kuracji. Co najważniejsze jego leczenie jest skuteczne. Inni specjaliści nie dali rady rozwiązać mojego problemu a w wielu przypadkach nie podjęli żadnych starań aby tak się stało. Z całą pewnością poleciłabym doktora Mazura jako bardzo dobrego lekarza dermatologa.

bardzo się cieszę ,że mieszkając poza krakowem w Andrychowie mam dostęp do takich badan jak dermatoskopia komputerowa. Gdyby nie to,że doktr Mazur przyjmuje w Wadowicach pewnie bym się nie ruszył na badanie.A tak okazało sie ,że mała plama na plecach to rak skóry ( czerniak ) i po badaniu dostałem wynik po 4 dniach i szybkie skierowanie pod nóż .mam teraz duzą bliznę ,ale normalnie żyję.I koniec z opalaniem w wakacje !!To,że mam bujny zarost okazało się niestety mało przydatne przy ostrym słońcu w Chorwacji. Krzys Po mojej diagnozie jeszcze ...

Po mojej diagnozie jeszcze 5 osób z rodziny poszło na to badanie na nowotwory skóry i wynik :dziadek 3 łagodne ,siostra 1 łagodny do krioterapii i 1 dla chirurga. A byłem z tym !! wcześniej z 3 razy i a Andrychowie i Wadowicach ,a siostra w Suchej i Andrychowie.

Uważam,ze dr jest naprawdę wart polecenia.Miałam straszne problemy z włosami,leciały całymi garściami.Nie dał mi na początek żadnych leków tylko wyrwał mi 40 włosów na badanie ,po tygodniu dopiero leki,i na dodatek kazał mi obserwować nie włosy tylko paznokcie dłoni. Dziwne?? Też tak myslałam ale w tym wariactwie jest ukryty efekt. Jak już było widac poprawę to dopiero dostałam mezoterapie igłową.To naprawdę nie boli Czekałam 4 miesiące ,ale teraz wszyscy widzą ,że odrastają ! Al. Nie wiem jak z ceną ,ja wpisałam łącznie wizyta + badanie.

Nie wiem jak z ceną ,ja wpisałam łącznie wizyta + badanie.

Witam.Moje zdanie jest zawarte w wypełnionej ankiecie z tym ,że tak naprawdę dotyczy ona za jednym razem dwóch osób .Mnie 26 letniej mamy z ciągłym trądzikiem,która wierzyła ,że to paskudztwo ustępuje po ciązy oraz mojego 2,5 letniego bobasa. Bobas twierdzi ,że doktor jest ok,a zbyt szybko postawiona diagnoza skazy białkowej( przez pediatrę ) okazała się na częście bardzo na wyrost. A mama -ja jestem obecnie jeszcze w terapii ale moje 2 koszmary czyli trądzik i łupież są pod pełną kontrolą!!!.A jak trochę dozbieram na kwasy lub lasery to wtedy usuwam ...

Bobas twierdzi ,że doktor jest ok,a zbyt szybko postawiona diagnoza skazy białkowej( przez pediatrę ) okazała się na częście bardzo na wyrost. A mama -ja jestem obecnie jeszcze w terapii ale moje 2 koszmary czyli trądzik i łupież są pod pełną kontrolą!!!.A jak trochę dozbieram na kwasy lub lasery to wtedy usuwam te cholerne blizny i przebarwienia po trądziku.Jeżeli ktoś pisze ,że wydał 1200 i to majątek to chyba zupełnie nie zna sum za usuwanie blizn i przebarwień po trądziku .Hellenka

Miałam bardzo duży problem z trądzikiem i równocześnie z paskudnymi bliznami po nim. Zabiegi bardzo mi pomogły. Po problemie ani śladu :) Bardzo wysoki poziom świadczonych usług. Problem był duży to i leczenie nie było krótkie, ale najważniejsze to że skuteczne. Kilka systematycznych wizyt i stosowanie się do zaleceń Pana doktora i buzia bez pudru cudnie wygląda. Polecam